Wpis z mikrobloga

Pawełku stań sobie do lustra, przyjrzyj się dobrze i zastanów się co ty chłop 40letni #!$%@?.

Pchasz się w życia jakichś youtubowych meneli z rękami i nogami a nawet i całą dupą, próbujesz iść na wojnę z jakimiś internetowymi gimbusami z portalu i grozisz że wszystkim #!$%@? na mokotowie... Za dużo Vegi panie Skywalker się naoglądałeś i chyba Ci się kompletnie we łbie #!$%@?ło.

Zamiast zająć się rodziną, sprawami "byznesowymi" jak już taki rekin jesteś czy ogólnie swoim życiem to szukasz ratowniku hobby w pomaganiu menelom z drugiego końca polski którzy sami sobie nie chcą pomóc.

I z internetem nie wygrasz zapamietaj sobie bo to nie USA że służby będą na byle pierd janusza szukać kogoś po całej polsce po kablach. Nie jestem zwolennikiem osobiście stalkingu ale ten wykop bandycki nie jednej gwiazdeczce internetowej zepsuł życie. A ty chcesz wojować bo jesteś paweł z mokotowa... Takimi wypowiedziami sam ściągasz na siebie kłopoty i na swoją rodzinę. Niczym nie różnisz się od srawka taki sam psychiatryk jesteś do leczenia.

#kononowicz #patostreamy
  • 14
@Alorotom: Jak napisałem wyżej nie interesuje mnie to aż na tyle żeby wiedzieć kto ile ma lat, dałem mu mniej bo aż tak staro nie wygląda, broda i wąs też równo przystrzyżone myślałem że mniej ma, 60 to bym ćpunowi prędzej dał bo tak już wypalony jest od tego nitro że jak dziad wygląda. A to nie o wiek chodzi w tym poście i przemyśleniu