Wpis z mikrobloga

Mam takie mniej lub bardziej głupie pytanie do wszystkich obecnych. Chodzi o temat bramkarzy w fifie. Od bardzo długiego czasu czuję w grze, że mój bramkarz zawsze będzie tym gorszym bramkarzem niż ten od przeciwnika. Jak miałem jeszcze cały skład z Serie A i Szczęsnego w if'ie to sądziłem, że zmiana składu i bramkarza na Ter Stegena sprawi, że jakość obrony wskoczy o klasę wyżej, ale tak się niestety nie stało. Praktycznie nie czuję różnicy w skuteczności między Szczęsnym w if'ie, Ter Stegenem złotym, czy moim ostatnim nabytkiem w postaci Van der sara. Dlatego chciałbym poznać opinie obecnych, czy dajecie może style gry na bramkarzy, dajecie wytyczne na bramkarzy inne niż domyślne, a może ustawiacie bramkarza przy użyciu drążka?
#fut
  • 4
@dulux23: Dzięki za uwagę w sprawie różnic między bramkarzami. Jeśli nie jest to problem to z chęcią bym się dowiedział, czy ty masz swojego bramkarza na podstawowym stylu, czy może na innym? Ciekaw też jestem, czy może poruszasz się bramkarzem przy użyciu drążka na padzie?