Wpis z mikrobloga

Mirki, może któryś/aś z Was miewa podobny problem do mojego? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam #air #purifier 3H i co jakiś czas, zwłaszcza w nocy czujnik świruje i odpala wysokie obroty przez ustawioną automatyzację. I tak np. pokazuje przez chwilkę poziom 50 PM 2,5 i po kilku odświeżeniach aplikacji wraca do normy i wyłącza wysokie obroty. Miał ktoś podobnie? Dodam, że na co dzień generalnie czujnik działa ok i reaguje na zanieczyszczenia, jednak takie coś jest irytujące, spać nie można (,)
#xiaomi #oczyszczacz #oczyszczaczpowietrza
katrio - Mirki, może któryś/aś z Was miewa podobny problem do mojego? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ma...

źródło: comment_78WJO5Lkyd0DC7VQ1VeAbhqlGqBQmZcY.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trollasek: No właśnie gdyby stężenie rzeczywiście rosło to by po odświeżeniu w apce nie zmieniało z powrotem na normalny poziom stężenia (czyli z reguły koło 005) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiem, że mogę, ale mam ustawione, że już naprawdę będzie syf to włącza się na głośniej. Tylko, że włącza się właśnie w tej sytuacji, kiedy na moment skacze nie wiadomo dlaczego - i zostaje tak na
  • Odpowiedz
@trollasek: właśnie wiem, tylko nie wiem czy ten problem to problem z czujnikiem czy apką. Bo jak z czujnikiem to pasowałoby odesłać na gwarancję, a jak z apką to nie będę z siebie robić łosia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz