Wpis z mikrobloga

Siemaaa. Polecicie jakieś gry na split screena na PS4? Istnieja jeszcze takie? Najlepiej siadły by jakieś scigalki, ale wrc 8 w tym trybie nie wygląda zbyt dobrze, na singlu planuje zaliczyć to.
FIFA, mortal combat i wormsy już mam na 2 :/
BTW. Przypadkowo stałem się fanem konsol ale pcmasterrace w sercu
#gry #pcmasterrace #ps4 #xboxone #splitscreen
  • 27
  • Odpowiedz
@niebenben kup EaAccess w psstore na miesiąc i będziesz mógł "A Way Out" ograć za 14,99zł
nie widać gry na głównej liście gier do pobrania ale w psstore będzie za free jak masz abonament
Jest tam też batllefront 2 z split screenem
  • Odpowiedz
@niebenben:
Minecraft - nieskończona zabawa,
Dead Nation 1/2 - przyjemna rozwałka, nie jest droga a daje dużo zabawy,
Overcoocked 1/2 - mała ale zajebista na dwóch - uwaga wyzwala rzucanie padem we współgracza xD,
Castle Crashers - fajna chodzona nawalanka, coś jak Little Fighters co się grąlo w gimbazie,
Little Big Planet - platformówka, można tworzyć swoje plansze,
Diablo 3 - chyba jasne,
Borderlands 2 - strzelanka (nie wiem czy 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niebenben:
Beach Buggy Racing - przyjemna gierka, takie ściganie się z różnymi powerupami jak rakiety, plamy oleju etc, na xboxie podzielony ekran do max 6 osób (nie wiem jak na PS4, pewnie tak samo), grałem, całkiem przyjemny tytuł
Riptide Gp2 - lokalny coop do 6 osób, nie grałem, wygląda tak sobie
  • Odpowiedz
  • 0
@rzultem ooo dziękuję za poświęcenie :D Gran Turismo ogólnie jest spoko? W wrc 8 z tego co wiem troszkę skopany jest local :(
Minecraft szybko się mi przejadł :P ale sprawdzę jeszcze resztę, może uda się dostać coś w okaztjnej cenie akurat. Piątka :D
@sodomek oo, byle nie były w futurystycznym klimacie, bo w bardziej symulatorach za bardzo nie ma czegoś typowo dla 2 graczy.

Dzięki wszystkim jeszcze raz!
  • Odpowiedz
@niebenben: Pisałem to do znajomego który jakiś czas temu pytał mnie o to samo, przekleiłem ;P Gran Turismo jest specyficzne, jak lubisz bardzo symulacyjną jazdę to Ci też podejdzie. W sumie grałem w 5tke, nie wiem jak w nowszych ze splitscreenem
  • Odpowiedz