Wpis z mikrobloga

@ortalionowy: oczywiście jesteś mądrzejszy od specjalistów w czynnej służbie.
Czytałeś artykuł? Napisz do redagującego nie do mnie, ja tylko przytoczyłem co jest na rzeczy. Okazuje się, że uzbrojenia nie będzie bo jesteśmy za biedni na takie samoloty a jeżeli pasują od efów 16 to myślisz, że odejmą od Jaszczembia i przypną do f 35 ???? a może Amerykanie dadzą za darmo bo pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)(
  • Odpowiedz
@mikkeboss: specjalisto a napisz skąd wziąć pieniądze a o następnym kontrakcie nie ma mowy z powodu właśnie braku funduszy. Ty masz to wspomóż rząd. Jesteś totalnym przegrywem jeżeli myślisz, że rodzice dają tobie a ty spełniasz warunki bycia synem i nawet nie interesujesz się jak wygląda świat za piwnicznym okienkiem.
  • Odpowiedz
@algorytm7007: typie wyprowadzilem sie od rodzicow majac 19 lat i niezmiernie #!$%@? mnie jak aktualny rzad #!$%@? mnie na kase rozdajac ja wszystkim w kolo, a sam dlugo nie bede w ich "targecie" jako ateistyczny wyksztalciuch z miasta, zarabiajacy powyzej sredniej krajowej, wiec zanim sobie cos uroisz i nazwiesz mnie piwniczakiem/przegrywem to uzyj tej jednej swojej szarej komorki ktora posiadasz w swoim paramozgu i rozwaz niepisanie niczego.

Odnosnie f35 to nigdy
  • Odpowiedz
Dlatego mam nadzieję, że następcy tego przestępczego rządu odrzucą ten kontrakt a zainwestują w podstawowe potrzeby społeczeństwa. Wojna nam nie grozi a wszechobecna upadłość szpitali na tle starzejącego się potencjału ludzkiego wymagającego coraz większych nakładów z budżetu jest priorytetowa. Piszę to jako obserwator przy okazji wykonujący czynności ratujące zdrowie i niekiedy życie tym najbardziej potrzebującym. Smutne
  • Odpowiedz