Wpis z mikrobloga

@KijwMrowisku: Nie jest. To ze osoba niepewna siebie moze sie zachowywac w pewnych sytuacjach jak osoba pewna siebie, bo „oni tego nie sprawdzaja” to niczego nie zmienia. Nie bedziesz caly czas chodzil z maską, bo psychicznie nie wytrzymasz
  • Odpowiedz
@PoczciwyChlop bo nie wytrzymasz? xD
Przestań generalizowac to, że Ty nie potrafisz nie oznacza z miejsca, że wszyscy nie dadzą rady.
Poza tym jak byś inaczej próbował wyuczyc się pewności siebie, jak nie w ten sposób żeby początkowo udawać?
  • Odpowiedz
@KijwMrowisku: Nie da sie wyuczyc pewnosci siebie, bo pewnosc siebie to przywilej. Z tym przywilejem sie rodzimy w postaci cech ktore uswiadamiaja nas ze jestesmy w pewnym sensie lepsi od innych. Na przykladzie jesli rodzisz sie w zamoznej rodzinie, jestes przystojny, od dziecka kazdy bombarduje cie komplementami to w w doroslosci jestes pewnym siebie czlowiekiem, bo cale twoje doswiadczenoe mowi ci ze jestes lepszy od innych. Po drugiej stronie mamy przegrywa
  • Odpowiedz
@PoczciwyChlop dobra czyli cały piękny wywód sprowadzony do #!$%@? o przegrywie.
Taka osoba ma wziąć ludzi i siebie za morde.
Ile to #!$%@? osób widziałem biedniejszych od siebie, bez rodziców a jaja mieli większe niż Tobie się zmieszczą w gębie.
I jeszcze ten wzrost XD sam jestem niski, więc o czym ty mi tu gadasz.
  • Odpowiedz
@PoczciwyChlop tyle czasu zajmuje wam #!$%@? o przegrywie i o tym jak to ciężko,
Włóż połowę tego czasu w znalezienie w sobie dobrych cech i ich doszlifowanie.
Wóz albo przewóz, to może trochę smutne ale w życiu nikt nie prowadzi za rączkę.
  • Odpowiedz