Wpis z mikrobloga

W sumie te jego zdawanie prawka to najlepsze co sie moze temu tagowi przytrafic. Ja bym wrecz donejta dal na koperte dla egzaminatora. Bo przeciez kuc jest taki nerwowy ze murowany jest szybki wypadek z jego winy.

"No panie sedzio no tak no zabilem matke z dzieckiem na zebrze no ale to chore jest stalem na czerwonym tyle czasu a ja nienawidze takiej komunistycznej propagandy to pojechalem no to nienormalne jest zeby tyle na czerwonym stac no a ona sama winna w koncu chcacemu nie dzieje sie krzywda no to chyba nie chciala zyc bo by mi nie wyskoczyla przed maske tak no prosze panstwa".

Tak wiec axelio to tym poldkiem to pojezdzi z pol roku, a potem Sztum albo cmentarz, zalezy co #!$%@?.

A wtedy to Gayspace na pewno nie powstanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#axeliocontent
  • 8
@wesolyprzegryw: to nie jest zbyt dojrzałe, śmianie się z czyjejś tragedii. Z debilizmu to jeszcze rozumiem. Ale tutaj to już trochę szukacie na siłę, z czego tu poszydzić. Nie macie swojego życia?
Ludzie z tego tagu maja z osrakiem osobiste porachunki


@wesolyprzegryw: pisz za siebie. Ja ma z niego beke od kiedy kreował się na wykopie na nieomylnego i prawego kuca a teraz mam jeszcze większą bekę gdy widzę jak chciał wykreować się na nowo jako przewielki youtuber/gamer i i nawet na tym polu zaliczył glebę na własne życzenie. Odpal sobie cache axeliocontent, wpisy axela czy rozmowy o nim na wypoku. Ludzie go