Wpis z mikrobloga

@Harmonia: Fajną rozrywką jest wypisywanie kompletnych bzdur i obrażanie ludzi? Jezu... twoje życie musi być na prawdę smutne. Może spróbuj zamiast marnować ten cały czas, to zrobić coś konstruktywnego. Naucz się czegoś nowego, rozszerz swoje umiejętności.
  • Odpowiedz
@Harmonia: Musisz mieć na prawdę wielkie kompleksy skoro nie umiesz z kimś rozmawiać bez obrażania go. Wypisujesz bzdury, przecież sam się tego wstydzisz i usuwasz komentarze. Sam sobie przeczysz.
  • Odpowiedz
@Harmonia: W przeciwieństwie do Ciebie nie śledzę twoich poczynań. Wyżej zapytałam czy usuwasz, bo się wstydzisz, odpowiedziałeś twierdząco. Teraz się wypierasz. Tak czy siak, usuwasz komentarze. Tylko ktoś kto nie chce żeby inni je przeczytali, to robi. Dużo łatwiej jest się po prostu zachowywać w sposób kulturalny i uprzejmy. Nie będziesz musiał potem swojego szamba sprzątać ( )
  • Odpowiedz
@Harmonia: Mogłeś też odpowiedzieć szczerze na pytanie. Ale ty nie rozmawiasz z innymi w sposób sensowny i logiczny. Dobra, ale ja piszę rzeczy, których się nie wstydzę i nie mam problemu z tym, że ktoś może to przeczytać. Dlatego tak jak pisałam wyżej, wystarczy zachowywać się tak żeby potem nie musieć się wstydzić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Harmonia: Nie. Ani razu nie napisałeś dlaczego usuwasz. Napisałeś, że i tak Ci niw uwierzę i że nie robisz tego z powodu szamba. I taka jest właśnie z tobą rozmowa, tylko obrażasz i nie mówisz nic sensownego.
  • Odpowiedz
@Harmonia: tu twierdzisz, że napisałeś mi szczerze odpowiedź:

no i napisałem szerze i nadal mi nie wierzysz 


Teraz piszesz, że jednak nie. Widzisz już kompletny brak logiki? Ty nie próbujesz się dogadać czy dojść do jakiegoś konsensusu. To co nazywasz truciem jest moją próbą prowadzenia normalnej i merytorycznej dyskusji. Ale z tobą się naprawdę nie da.
  • Odpowiedz