Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie trofki w #deadcells i jest kilka za pokonanie bossów bez dostania choćby jednego hita. Udało się to komuś? Bo mam wrażenie że jest to niemożliwe przy szybkości ich ataków. #ps4
  • 11
@robvan: Musisz spowolnić swoją grę. Nie leć na pałę jak ninja na speedballu. Ta gra wymaga cierpliwości tak samo jak soulsy. Najlepiej jak będziesz grał na początku zielonym kolorem. Tarcza + heavy crossbow, żeby się oswoić z kontrą. Możesz wysyłać też głowę na zwiady, żeby zobaczyć co jest o ekran dalej.
@Griffith domyślam się że tutaj defensywa to podstawa. Ja tarczy w ogóle nie uważam :) nie mój klimat. Ale gra spoko. Kilka trofek jeszcze zrobię ale na pewno nie będę calakował. Niemniej jednak gratulacje za wbicie platyny.
@robvan: Tarcza nie jest konieczna, ale grając zielonym masz więcej hp i możesz pozwolić sobie na więcej. Poza tym kilka zielonych mutacji regeneruje życie. Jak trochę pobiegasz z tarczą, to nauczysz się też kiedy możesz unikać ataków i nie zostać ukaranym. Ja od 3 cella grałem czerwonymi, bo lubię szybkie bronie, więc niestety musiałem pożegnać się z tarczą ;(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@robvan: Quick Bow, Hokuto + dwie wieżyczki. Wszystkie scrolle w fiolet i Concierge plus Time Keeper spadają bardzo łatwo. Oczko podobnie tylko uważaj na macki z ziemi. Przy HotK trzeba się trochę naskakać ale też trudny nie jest.