Wpis z mikrobloga

Jak tam Mirki, myslicie, ze juz moge rzucac robote? Wyglada legitnie...
Adres zwrotny usuwam, bo jeszcze ktos zgarnie moja kase ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bogactwo #dobrobyt #wygrana #odzeradomilionera #hajs #kasa

Od pani Ruth Hamson.
Najdroższy,
Przykro mi, że przyszedłem do was w ten sposób, piszę ten e-mail z szacunkiem i zaufaniem ludzkości, wzywam do odrobiny cierpliwości i przeczytania mojego przesłania, natknąłem się na wasz profil i ducha
zaprowadź mnie do kontaktu, cóż, naprawdę potrzebowałem kogoś uczciwego, zgodnego z prawdą, aby podzielić się z tobą moimi uczuciami i moim ciężarem, pozwól, że się przedstawię, jestem Ruth Hamson, 23 lata, jedyna córka zmarłego. / Pani Hamson. pochodzi z Wybrzeża Kości Słoniowej w Afryce Zachodniej.


Mój ojciec był bardzo zamożnym biznesmenem, kiedy żył, zajmował się importem samochodów i został zabity z powodu swojego bogactwa przez jednego z członków naszej rodziny, aby mógł ubiegać się o własność mojego ojca, którą już przekazał, moja matka zmarła, gdy ja byłem 6 lat i mój ojciec dbał o mnie jako jedyną córkę, przed śmiercią mojego ojca w prywatnym szpitalu na Wybrzeżu Kości Słoniowej, gdzie się przyznał, potajemnie wezwał mnie do łóżka i wyszedł do mnie cztery miliony pięćset dolarów amerykańskich (4,5 miliona dolarów) pozostawił na koncie przejściowym w banku w Abidżanie na Wybrzeżu Kości Słoniowej.

i powiedział mi również, że zachował wszystkie dokumenty, które bank wydał mu, kiedy on
włóż pieniądze, a moje nazwisko zostało zapisane jako najbliższy krewny jako jego jedyna córka, więc kontaktuję się z tobą, aby mi pomóc i stać się moim partnerem zagranicznym, który pomoże mi, przeleję pieniądze na twoje konto tam w twoim kraju , mój ojciec mi dał

aby znaleźć partnera, który wybrałby mój los, w którym moje życie może uratować, więc wchodząc w twój profil, mój umysł kazał mi się z tobą skontaktować.

uprzejmie wyślij mi wszystkie informacje, takie jak Twoje pełne imię i nazwisko (2) twój kraj i miasto (3) Twój numer telefonu i adres domowy (4) Twój pełny adres domowy (5) Twoje zdjęcie
  • 1
  • Odpowiedz