Wpis z mikrobloga

@Jacob10294JJ: Powracam po długiej przerwie. Musiałem dać sobie spokój z pewnymi tagami bo nieźle ryją psychikę.

Wracam do was z ogłoszeniem że pod koniec lutego zapostuje brutalnego blackpilla związanego z osobami z Aspergerem. Mogę wam jedynie powiedzieć.
Wygląd = wszystko #!$%@?. Zapuszczam jedynie teaser w postaci obrazka czego możecie się spodziewać. Oznaczajcie mi się w komentarzach jeśli będziecie chcieli być na bieżąco, pierwszy wpis zostanie opublikowany 10 lutego, bo akurat wtedy kończy mi się sesja. Spodziewajcie się pieniężnej czarnej piguły. W tym przypadku jedynie liczy się lookspill, heightpill jest liczony średnio. Ale o wszystkim 10.
@Blackpill_RAW - wołam bo będziesz tym w #!$%@? zainteresowany.

#blackpill #przegryw ##!$%@? #tfnogf #asperger
J.....J - @Jacob10294JJ: Powracam po długiej przerwie. Musiałem dać sobie spokój z pe...

źródło: comment_Ucx3L6bPGgu9xRVbmR8ArZ4lbg8XdYWP.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: Ładni panowie nie potrzebują absolutnie żądnego umysł€, aby robić wrażenie na różowej płci. Taka to sytuacja, nie do ukrycia w realu, tylko w necie muszą bzdurzyć, zakrywając logiczną niekompetencję paplaniną niegodną miana nawet przeciętnej erystyki w wydaniu męskim.
  • Odpowiedz
@Jacob10294JJ: Ok, ale mam nadzieję że to nie będzie na zasadzie
"patrzcie na mój przykład i to obala teorię x a to teorię y"

Musisz mieć 177 cm wzrostu.


Czyli przeczysz sam sobie bo napisałeś że heightpill można obali, a zaraz piszesz że jednak musisz mieć 177cm.
  • Odpowiedz