Wpis z mikrobloga

@luszcz: Cześć, jakiś czas temu zrobiłeś AMA o sukniach ślubnych. Od razu powiem, że nie jestem zainteresowany robieniem Ci konkurencji, chociaż da się zauważyć po odpowiedziach, że jesteś otwarty na propozycję współpracy :) Mam do Ciebie kilka pytań, byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedzi:

- jak wygląda proces reklamacji towaru zakupionego w chinach - wspomniałeś o poprawkach których dokonuje producent, więc rozumiem, że towar który kupiłeś musiał zostać przysłany do Polski a następnie odesłany z jakiegoś powodu do chin. Kto pokrywa koszty przesyłki, ile czasu zajmuje takie odesłanie i otrzymanie z powrotem towaru?

- jaki jest czas i koszt przesyłki podobnych towarów kurierem?

- czy wszelkie dokumenty takie jak paragony, faktury, dokumentacja celna trafia do Ciebie z chwilą kiedy odbierasz przesyłkę?

- wspominałeś, że szukając producentów różnych towarów trzeba brać zweryfikowanych - masz na myśli komentarze, czy polecenie przez kogoś z polski?

Masz jakąś niszę której Ci się nie chce zapełniać? :D tu oczywiście żart, ale będę wdzięczny za odpowiedzi na powyższe, też chciałbym zająć się czymś na podobnej zasadzie ale brak znajomości procedur mnie mocno blokuje. :) Pozdrawiam!
  • Odpowiedz