Wpis z mikrobloga

@koloras90: OMFG powiedz ,że Ci ktoś zapłacił za te brednie - bo nie wierzę że można być aż tak głupim. Inna rzecz ,że idealnie podsumowałeś ostatnie lata rządów PiSu :) Państwowe spółki są głównie w rękach mizernych idiotów z Pisu, grabią polaków z OFE żeby ratować finanse a wszystko przyklaskiwaniu TVPIS i resortowej bandy ( wiesz ,że Kaczor razem z braciszkiem to pierwsze resortowe dzieci SBka ? :)
@sEB-q: Gdzie pale głupa ? przecież nie mówie, że nic takiego nie miało miejsca. Wybacz ale porównując skalę w jakiej Towarzysz Kaczyński razem z resztą miernot rozkradają stołki, sądy, spółki to PO nawet nie ma startu, PiS może uczyć jak się okrada i jak się pierze mózg takim debilom jak np Ty :) i co standardowy tekst bo ZA PEŁO ? :) mieli być lepsi, ale są gorsi i to wielokrotnie,
Smutniawe, ale chyba nie ma jakiejś super alternatywy, żeby jakąś dobrą partię/dobrych ludzi posadzić na stołku rządzących.. :D Ale mem jak to mem, humorystyczny. Nie ma co traktować tego poważnie a widzę, że to się tutaj kilku osobom przytrafiło :D
8. dobiera się do władzy PO POnownie i wyrzucają ludzi z kamienic, abw wdziera się do wolnych mediów, państwowe spółki zastępuja jakieś kolesiowskie przekręty, grabi się polaków z OFE żeby ratowac skradzione publiczne finanse, a wszystko to w przyklaskiwaniu TVNu, Michnika i dalszej resortowej bandy :D


@koloras90: byłem za tym żeby PO jak najszybciej straciło władze, ale nawet PO nie doyebało mi tyle podatków co PiS
@kejterr: A dlaczego odrazu działacz PO? bo mam o nich bardziej przychylne zdanie niż o miernotach z PiS'u ? To było tylko porównanie, że za PEŁO było jednak lepiej. Aktualnie nie ma w sejmie partii która mi odpowiada, a biorąc pod uwagę takich debili jak Ty - którzy myślą, że każdy kto krytykuje Zero, Dupe, czy prezesa z niejasną orientacją płciową jest za PEŁO to sorry :) dokształć się najpierw, lepszą
@helmutt: hyhy prezes ma niejasną orientację beekaa, ale gdy z biedronia się tak pośmiać to już byłbym fashystą ?

Nie chce mi się wchodzić w polemikę, napiszę tylko, że nie wiesz kim jestem i, uwaga, "ile zarabiam" ale śmierdzisz mi piwniczakiem IT co to myśli że pana boga za nogi złapał bo mu pozwalają klikać z domu za 1,3 średniej krajowej.

Dupsko cię zapiekło za insynuacje że jesteś z po a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ejdrien: powinno się skończyć na 3 punkcie.

3. Niedofinansowana służba zdrowia kompletnie nie radzi sobie z pandemia. Wszyscy umierają.
@kejterr: a czemu nie można się śmiać z pedała ? ja drę łacha z wszystkich idiotów niezależnie od partii. Och mnie dupsko zapiekło, 'nie wiesz kim jestem' - och wiem, że jesteś idiotą i to mi wystarczy :) a mnie dupsko nie piecze. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ejdrien: 3 - umierają głównie młodzi i zdrowi bo starzy siedzą w domu i się boją wychodzić a młodzi #!$%@?ą do roboty bo Janusz będzie niepocieszony. Choroba się rozprzestrzenia.
4. Zus pada.
5. Druga Wenezuela.