Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Jestem w Chinach (prowincja Fujian) i wraz ze swoim chińskim dziadkiem dyskutujemy które prowincje należy odciąć od świata podczas wirusa.

Jebla idzie dostać w tych Chinach!!!

A tak na serio to siedzę w Fuzhou. Widzę dużo bzdur na Wykopie i jak chcecie mogę trochę po odpowiadać na pytania.

#chiny
Zhukov - Jestem w Chinach (prowincja Fujian) i wraz ze swoim chińskim dziadkiem dysku...

źródło: comment_yntvqcSOHusVM8GbKOkfkcFZe9qiopCW.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aedemkun: ty nie pamiętasz komunizmu a tak bardzo go nienawidzisz. On odczuł skutki inwazji Japończyków tak samo jak my wszyscy komunizmu w Polsce.

Przestań trollowac bo znowu ciebie zbanuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@loczyn: 150 juanów = 75 zł. W Chinach ceny są 2 lub 3 razy niższe niż w Polsce.

Mieszkam w UK więc podałem swoją pensje z UK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aedemkun: usuwam posta bo nie przeprosiłeś mojego przyszłego dziadka oraz nie wstyd tobie pisać "dziad" o kimś kogo na, oczy nie widziałeś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeszcze jeden taki występek i idziesz do pani.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Haerbin: wracam za 2 dni do UK. Nic nie będą zamykać. Wczoraj Pekin potwierdził, że możliwe jest zamknięcie innych większych miast i poddanie kwarantannie w krytycznych sytuacjach. Nikt nawet nie wspomina o wstrzymaniu lotów międzynarodowych. Co do lotów w obrębie Chin to ogromna ilość jest odwołana ze względu na... zbyt mało chętnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) miałem zablokowany lot na wczoraj i na dzisiaj ale zostały
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Haerbin: spokojnie, na wykopie jest o wiele większa panika niż jest w rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz przejrzeć moje posty oraz komentarze i do całej sprawy staram się podejść na spokojnie. Ja sam mam za 3 tygodnie ślub w UK więc dla mnie całą sprawa sue nie skończy za 2 dni tylko za ponad 3 tygodnie kiedy będę pewien że goście z Chin przylecą bezproblemowo
  • Odpowiedz