Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kogut89: ja kupiłem wersję 3004b z 1 padem oryginalnym 320gb dysk za 200zl i powiem Ci że po 2 tygodniach kupiłem 1tb 7200rpm bo już było mało miejsca.
  • Odpowiedz
@Malpa73: a dlaczego ? nie można wykasować tego co poprzednik zapisał? czy po prostu nowe gry wymagają takiego dysku? mam oferte za 300zł ps3 z zestawem move mankament to oba porty usb nie działają, czy to duży problem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kogut89: może tak, wgrałem przeróbkę hen. Niektóre gry instalują się jednak na dysku, niektóre gry w celu emulacji z PS2 i innych trzeba przerobić i tak samo na dysk dać. Samo gran turismo 6 zjadło mi prawie 30gb dysku, GTA V aktualizacjami samymi też bardzo sporo.
Następna rzecz, instalacja gier, kopiowanie, aktualizacje zajmują naprawdę dużo czasu, więc wolę nie usuwać gier do których wiem że na pewno wrócę. Wychodzi na
  • Odpowiedz
@Malpa73: po ile teraz taki 1tera lata? chyba w granicach 200zł? zastanawiam się nad tą zabawką dzieciakom powinno wystarczyć, tylko te nie działające portu usb mnie martwią, bo nie wiem czy będzie się dało sparować nowe pady, jak to nie działa?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kogut89: ja kupiłem używkę w bardzo dobrym stanie 2.5 cala 1tb 7200rpm hgst, za 100zł więc cala konsola mnie wyniosła 300zł :D
  • Odpowiedz
@Malpa73: własnie też tyle planuje max przeznaczyć szczególnie jak dzieciaki wpadają raz w miesiącu z kuzynem. Ale w sumie w fife to pewnie też sobie czasem poklepie XD
@LubieSzaszylkiZLublina: właśnie boję się że pady mogą już być słabe, i chcący kupić nowe będzie trzeba je sparować
  • Odpowiedz