Wpis z mikrobloga

Da się jakoś zmienić przyciski w pilocie żeby odpalała się nam dana aplikacja? Wertowałem wuja google i niestety nic skutecznego nie znalazłem.
Urządzenie to jakiś chinol A95X F3 na andku 9.0
Jak zainstalowałem kodi to pod klawiszem "help" się odpalało automatycznie. Niestety, ale tylko kodi tak działa. Cokolwiek innego zainstaluje nie trybi.
#tivimate #iptv #teleelevidenie #androidtv #tvbox
  • 8
@zelka91: Weź chłopie kup jakiś normalny player typu Mi Box i telewizje oglądaj na normalnej aplikacji typu siptv czy tivimate. Zrobiłeś sobie takie gówno-kombo, że chyba nikt nie podejmie się reanimacji Twojego problemu ()
@slash83 oglądam na tivimate bez najmniejszych problemów, wszystko bangla bez najmniejszych problemów. Po prostu chciałem zemulować klawisz "netlfix" i przypisać go do tivimate.
@slash83 aczkolwiek szczerze powiedziawszy trochę się #!$%@?łem w manowce z tym ustrojstwem ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak nie będzie banglać jak należy to opyle na alledrogo i tyle widzieli tego koronawirusa u mnie (,)
@zelka91: U mnie na android tv zadziałała apka Button Mapper: Remap your keys. Co prawda otwiera najpierw cośtam w tle (domyślne działanie przycisku), ale później to co mnie interesuje więc polecam sprawdzić.
@zelka91: Dzisiaj właśnie też do mnie dotarł. Co Ci w nim nie pasuje, bo ja się dopiero zapoznaję..? Btw. nie masz wrażenia, że odtwarza obraz z lekkimi przycinkami? Jakby działało toto czasem na 30-40Hz zamiast 60..
@kolodare nie zauważyłem takiego działania jak opisujesz. Używasz tivimate? Ustawiłem sobie również na stałe 1060p50hz i wyłączyłem żeby automatycznie dostrajało rozdzielczość. Wszystko co niezbędne mi było, usunąłem trwale z urządzenia.

@gekeer zauważyłem na yt, że te chińskie piloty w miejscu gdzie i mnie jest "help" występuje również "kodi" i dlatego automatycznie się włączało jak miałem kodi. Obecnie wywaliłem na stałe i kupiłem premke tivimate. Jutro sprawdzę to co podałeś, bo już jakiś
@zelka91: A dasz radę u siebie wyłączyć ledy po uśpieniu urządzenia? Jak boxa nie wyłącze na amen to ta #!$%@?łka non stop pulsuje... W ustawieniach jest opcja sterowania nimi, ale nie po uśpieniu urządzenia -.-