Wpis z mikrobloga

Wiecie co?
Kocham zwierzęta, a ich bicie czy znęcanie się nad nimi powinno być karane.
Ludzie, którzy zachowują się tak, jak opisany przez babochłopa #dorotawelman facet budzą we mnie złość i odrazę.
Ale tutaj widać pewnego rodzaju hipokryzję, bo niby promowane jest hasło "NIE KRZYWDŹ", ale dla babochłopa bijącego człowieka na ulicy do nieprzytomności (bez względu na powód) jest poklask i "brawo pani doroto" (_ )
Ja na jej miejscu wyjęłabym telefon, nagrała sytuację głośno informując zwyrodnialca, że zgłaszam sprawę na policję, a nawet do mediów (wszak babochłop ma dojścia!). Facet by się spotkał z karą i ostracyzmem, pewnie by jeszcze nie raz pożałował.
Ale nie.
Według babochłopa trzeba się zniżyć do poziomu betonu i mu przypieprzyć. No faktycznie brawo. Świetny przykład.
Już nie mówiąc o tym, że kara fizyczna w żaden sposób nie wpływa na poprawę zachowania z jednym wyjątkiem - facet następnym razem zrobi dokładnie to samo,z tym że teraz będzie uważał, żeby nikt go przy tym nie widział (°°
Znajdą się tacy, co pochwalą zachowanie babochłopa, ale dla mnie to jest po prostu nieefektywne, niepotrzebne i przepełnione hipokryzją, bo ewidentnie jemu bić nie wolno, ale nam tak ( ͠° °)
#hipokryzja #hejt #podwojnestandardy
Marysienka84 - Wiecie co?
Kocham zwierzęta, a ich bicie czy znęcanie się nad nimi po...

źródło: comment_uPQSjwMMwWyxafOoQCU7UUGrsiLnc6jB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz