Wpis z mikrobloga

I cyk. Oksykodon odstawiony, Xanax to samo, trzeźwy jak bąk. Da się? Da się! Dodam jeszcze, że udało mi się przejść skręta prawie bezboleśnie (no może poza #!$%@? na ciągłe #!$%@? "nosi mnie", to jest okropne btw). Cieszę się ultra bo było to już męczące, oksy odstawione metodą redukcji dawek, z 50mg co 3 dni w dół o 5mg, Xanax odstawiony został od buta, nie było problemów. Powodzenia wszystkim, którzy próbują, jeśli TYLKO będziecie chcieli to się uda. Ez B). #narkotykizawszespoko #oksykodon #narkotykiniezawszespoko #xanax
  • 24
  • Odpowiedz
  • 1
@EarthRebel mordo, gdyby mnie cokolwiek ciągnęło w stronę ćpania to bym nic nie pisał, chcę dobrze :/ Może dzięki takim wpisom ludzie uwierzą, że się da. Ale po części się z tobą zgodzę, to krótki czas, ale jednak ;)
  • Odpowiedz
@Ildsmhx1 mordo jestem 10 letnim alkoholikiem 7 letnim stimiarzem i mi tu nie #!$%@? o silnej woli o tym że jak się chce to się da..
Teraz się cieszysz podreperujesz się trochę a potem będziesz nie raz zmagał się z pokusami
  • Odpowiedz
  • 0
@EarthRebel wcale nie jest wykluczone, nie napisałem nic o tym że tak zostanie, jeśli będą wpadki to się z miejsca przyznam, pokusy? Raczej nie, w szafie mam pudełko oxycontin 10 i 5, w każdej chwili mogę je se #!$%@?ć do ryja i z Bogiem, a jednak :D
  • Odpowiedz
@Ildsmhx1: oj widać nie znasz życia kolego, po tak krótkiej abstynencji to normalne że masz jakiegoś powera do działania itd itp... zobaczymy co powiesz za miesiąc, dwa jeśli wgl tyle wytrzymasz, tym bardziej jak się zaczną schody j problemy w codziennym życiu ;)
Nie mów hop, że tak powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale i tak powodzenia Ci życzę a jestem po niezliczonej ilości odstawek, terapii itd...
  • Odpowiedz
  • 0
@EarthRebel @Hissis #!$%@?łem do kibla przez wpis, defacto miałem tylko 5 tabsów 10mg i +- 23 5mg. Być może tak będzie, że zatęsknię, ale teraz jak pojadę do lekarza, który mi to przepisywał to powiem, że dopóki nie zachoruje na raka to ma mi ŻADNYCH opio nie wypisywać, bo jestem od nich uzależniony. To wszystko, a Xanax to ja od 2 lat mam kontakt, waliłem tylko wtedy jak mi się nudziło, normalnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Hissis ta wiem, w sumie mogłem, ale coś ci powiem, nie jest żadną ujmą przyznać się do uzależnienia, natomiast uważam to mimo wszystko za nieco wstydliwe. To konto to anonek, mam drugie, prawdziwe konto z którego bym nie pisał takich rzeczy. Nie mam żadnych powodów by kłamać
  • Odpowiedz
@Ildsmhx1: ja #!$%@?, serio? Dlaczego wstydzisz się własnego ja?
jeszcze zrozumiałbym odrobinę, gdybyś w życiu normalnym się wstydził jakoś, ale to też #!$%@? mocno akcja
Ale żeby nawet na wykopie pisać z jakiegoś 'drugiego' konta? XD
Typie, pogódź się sam ze sobą, to życie bedzie prostsze. Spójrz prawdzie w oczy, i nie oszukuj sam siebie.
  • Odpowiedz