Wpis z mikrobloga

Czy zabawa w przewozy osób lub bezpieczne przewozy jak kto woli, ma sens jeśli chciałbym jeździć maks. 3h dziennie - 3 razy w tygodniu i 1 raz w weekend w godzinach nocnych? Czy takie dorabianie ma sens jesli nie rezygnuje się z pracy 9-17 i czy jest to w ogóle możliwe w takim wymiarze czasu? Ile kosztują opłaty które musi ponieść kierowca aby świadczyć taką działalność.
  • 3
  • Odpowiedz
@reksiuwielki: Ma sens jak wodzisz "na lewo" ludzi na imprezy za dobrą kasę. U mnie w okolicy można spokojnie 3 - 4 000 zł pociągnąć pracując piątek - sobota w nocy.
  • Odpowiedz
@valdo: Na lewo czy nie, chętnie bym sobie pojeżdził w tych porach kiedy i tak nie mogę spać. Mam własny samochód tel z nawigacją, tylko nie wiem od czego zacząć chcąc właśnie tylko w weekend popracować oraz z2-3 w tygodniu. Znajomy mi mówił o Eco taxi tylko, że tam co miesięczne opłaty wynoszą 1500 - no to tyle na pewno nie wyjeździłbym w swoim dorywczym trybie.

Skąd czerpać klientów na lewo?
  • Odpowiedz
@reksiuwielki: Zależy w jakim jesteś wieku. Najlepiej zacząć od znajomych, rozpuścić wici, że w dobrej cenie jest dobry transport z pkt A do B. Najlepiej zrob licencje taksowkarza, ale nie zapisuj się do żadnej korpo. Wtedy możesz stawać na postojach taxi i inne "słotówy" nie będą próbowali Cie kill'm ;) Do tego w parę weekendów jak będziesz dobry cenowo, zbierzesz bazę klientów i się dalej samo potoczy.
  • Odpowiedz