Wpis z mikrobloga

CZELEN! Wizowie i fani, uzytnik @FHA96 organizuje kolejne #mirkowyzwanie (TUTAJ KLIKNIJ)
Z tej okazji mam dla Was jako ludzi CZELEN:
1. Czeba się zapisać, przyjąć wyzwanie i wykonać je... ale akat dodać coś z uniwersum Tigera Bonzo Tego Typu.
2. Oprócz #mirkowyzwanie tagujcie też #bonzo
3. Czelen jest dla szystkich użytników tagu ale w cztery oczy nominuje: @Stowarzyszenie-Stop-Heterom @XDwGlowie @trach @Joint-Wayne @Formbi @Czopelka @Wawrzyniec_Pruski @MopsClops
4. Pamiętajcie czeba być ciotom żeby nie zrobić czelenu.
PS. Dołączam zdjęcie tajemniczej, pięknej cyganiki akat dla większej atencji wpisu. Pozdro benc!
#bonzo #heheszki #humorobrazkowy #patostreamy
ZielonyGandalf - CZELEN! Wizowie i fani, uzytnik @FHA96 organizuje kolejne #mirkowyzw...

źródło: comment_W5M3Tyau3RKsIRQDayEg1yF0aXdWvsPk.jpg

Pobierz
  • 12
@ZielonyGandalf: Chłopie, ja zalatany jeste ale jeżeli bedą czeleny sprawie picia harasiu, grzebania śmietniku, ruszania gulkom, robienia jajecznicy ze zbuków, żebrania, załatwiania spraw u kolegów, uciekania przed mopsem, teściową inerzeszy to akat trzeba pokazać jaja swoje co się je ma i się zgłosić. Ello.
Stowarzyszenie-Stop-Heterom - @ZielonyGandalf: Chłopie, ja zalatany jeste ale jeżeli ...

źródło: comment_qFHP667W4wB1ltV7hrRJrqgX7gZLqi17.jpg

Pobierz
@ZielonyGandalf: Teraz się okaże kto jest mocny rzeczywistości a kto, przeproszenie, o kant d*py wytrzeć.

Dziękuję za dominację, ale przeczytałem regala.. regura.. reglamin, sorry ale zaschło mi w gardle, bo mróz podchodzi i akat mam teraz nocki, poza tym Ha-ru-ję po 12 godzin dziennie, a kumpel nie dzwoni na zamianki i jak na złość materiały zawsze dojeżdżają.

Nie jest wstyd nie wykonać czelenu, wszyscy nie wykonują. Adwa ja mam teraz czelen
@Wawrzyniec_Pruski: Noitam itam. Dopiero srałe ... akat wstałem, to teraz musze odpocząć. Adwa. Chłoooooopie, jakim to czeba być człowiekiem żeby dawać takie czeleny sprawie blikowania twarzy. Ty chyba nie wiesz co to RODO. Awaśnie, to się do szkoły cofnij. Adwa, co Ty myślisz że ja jeste głupi? Akat ja nie jeste głupi. Dzisiaj chcesz żeby pokazać twarz, a juto będziesz chciał żeby Ci gulke pokazać taaaa? To czeba być niezłym akat