Wpis z mikrobloga

@Kaolin28: Gourmand Leather jest trochę słodszy od Ultra Male i nie ma w nim gruszki, którą można wyczuć w tym drugim. Niemniej jednak Zara odwaliła dobrą robotę, bo za cenę ok. 60zł dostajemy perfumy z dość dobrymi parametrami. Na mnie leżał ostatnio koło 8 godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaolin28: Kupiłem Gourmand Leather na wyprzedaży za 39 zł !! Przecież za tą cenę to totalny sztos. W Ultra Male może bardziej czuć jakieś nuty owocowe, ale słodycz w przypadku obu perfum jest taka sama. I Gourmand Leather chyba lepiej trzyma ! Polecam każdemu !!
  • Odpowiedz
Czy na Waszej skórze 9.0 też dosyć słabo trzyma ? Bo chętnie bym kupił, zapach mi się podoba lecz niejednokrotnie dokonywałem już testu na nadgarstku i zapach ulatniał się nawet po ~2h :(
  • Odpowiedz
Powiem Ci tak w Poznaniu są 3 zary, tydzień temu latałem szukając Gourmand Leather i udało mi się ostatnią sztukę wyrwać w starym browarze. Gdy właśnie wbiła na nie cena 39 zł to ludzie natychmiast szturmem je wzieli. Wiem że jest też na promocji VIBRANT LEATHER COLOGNE (ponoć klon Dior Homme Cologne ale niestety nie było mi dane go przetestować ani kupić gdyż w żadnej z poznańskich Zar go nie było). Jest
  • Odpowiedz
Gdyby ktoś u siebie widział kilka sztuk VIBRANT LEATHER COLOGNE to proszę dać mi znać, chętnie wziąłbym jedną flaszkę.
  • Odpowiedz