Wpis z mikrobloga

#mapycs16
@cagedindreams Nominował de_rats i otrzymał, najwięcej plusów nominujcie w komentarzach swoje typy.
Obserwujcie tag #mapycs16 żeby nie przegapić kolejnych wpisów.

SERWER
Powstał też serwer użytkownika @KwadratowyPomidor2
Gramy codziennie po 20:00, adres 54.38.205.230:27015 hasło "mapycs16"
Kafejkowy setup, żadnych pluginów, FFA, długie rundy etc.
Instrukcja jak zagrać
Wszelkie pytania odnośnie serwera kierujcie do @KwadratowyPomidor2

**de_rats**
Mapa, która za małolata działała na wyobraźnie. Większość akcji rozgrywa się w kuchni, próbujemy podłożyć bombę obok zlewu albo bronimy go. Możemy sobie w nim popływać, a po drodze mogą nas trochę przypalić palniki.
Pobierz G.....a - #mapycs16
@cagedindreams Nominował de_rats i otrzymał, najwięcej plusów no...
źródło: comment_ERxBgmpifzJNJesjinEu8s9yCJKzJy5Q.jpg
  • 54
Friendly fire macie na tym serwerze włączony? Ile bym dał za taki serwer...


@nn1upl: ja włączam/wyłączam w zależności od potrzeby. 10v10 ff jest off, 5v5 jest on. na serwerze nie ma zadnych pluginów, ja ręcznie wpisuje "rcon mp_friendlyfire 0", ekipa wchodzi po 20:00 i robimy co chcemy, wybieramy mapy, dogadujemy sie co do ustawien, ja wgram kazda mape lub cokolwiek innego

Gramy jak kiedyś, żadnych automatów czy pluginów to nie jest
Mirasy... Pytanko następującej treści... Jak nazywa się mapa którą zaraz tu opiszę (z pamięci, więc mogę coś #!$%@?ć) To była taka jakby wyspa... W pewnej odległości od tej wyspy były łódki desantowe (spawn CT) i z tych łódek się wychodziło, do wody która była średnio daleko od wyspy, która miała średniej długości plażę... Na końcu tej plaży było kilka skał z których największa miała dziurę, do której się wchodziło i drabiną można
nie oszukujmy się csgo > 1.6 5v5


@KwadratowyPomidor2: Grałem w CSGO długo, pogrywam do dzisiaj, ale jakoś ostatnio większy fun mam z 1.6. Ta gra się mocno zestarzała ale jakimś cudem daje mi większą frajdę, i gra się nadal fajnie. Nie czuję się gorszy bo wolę 1.6 od CSGO, a tym bardziej nie przejmuję się opinią innych ¯\_(ツ)_/¯