Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Nusa: zakupiłem żonie fajny komplet z pasem do pończoch i będzie mi tak paradowała po domu, także jedno będzie już spełnione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to faceci pewnie mają z milion fantazji, jesteśmy bardzo niewybredni. Wszystko o czym ty pomyślisz jest pewnie fantazją twojego partnera. Faceci kochają zdziry, ale chcą je mieć tylko dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MirkobIog: sama popierdzielam w pończochach/rajstopach po domu jak sprzątam albo gotuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rustyyyy: panie władzo pan poczeka minutkę tylko skończę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Nusa: to rozumiem, że partner nie narzeka na nudę. Dobrze, takich dziewczyn nam trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgaduje w ciemno, fantazją twojej koleżanki okazał się "kontrolowany gwałt" i inne formy lekkiej dominacji?
  • Odpowiedz
Ogólnie to faceci pewnie mają z milion fantazji, jesteśmy bardzo niewybredni. Wszystko o czym ty pomyślisz jest pewnie fantazją twojego partnera. Faceci kochają zdziry, ale chcą je mieć tylko dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MirkobIog: Ogólnie to #!$%@?, albo raczej generalizujesz.
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: ogólnie to sam #!$%@?. Seks w aucie? Jasne, że tak. Przebieranki? Jasne że tak. Obciąganie w kinie? No jasne. Seks w lesie? No #!$%@? też pytanie. Jedyne nad czym facet by się zastanowił to pewnie defekacja, cuckold i jakieś lanie woskiem po benku xD
  • Odpowiedz
@MirkobIog: yep, takie w sumie standardowe u kobiet, silniejsza ręka ciągnąca za włosy albo do ściany i wtedy segzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A, no i dzięki! ale rajstopy + luźny t-shirt to najlepsze ubranie xD
  • Odpowiedz
ogólnie to sam #!$%@?. Seks w aucie? Jasne, że tak. Przebieranki? Jasne że tak. Obciąganie w kinie? No jasne. Seks w lesie? No #!$%@? też pytanie. Jedyne nad czym facet by się zastanowił to pewnie defekacja, cuckold i jakieś lanie woskiem po benku xD


@MirkobIog: Po poprzednim poście oceniając - myślałem, że jest szansa, że po prostu mocno spłycasz temat i teraz mnie #!$%@?, że przecież napisałeś "ogólnie" więc co się
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: fantazja seksualna, a fetysz to coś innego. Ta pierwsza słynie z tego że dotyczy całkiem sporej ilości mężczyzn, coś jak kontrolowany gwałt u kobiet. Nie wiem czy znam jakiegoś faceta który nigdy nie pomyślał o roznegliżowanej pani doktor jak wchodził do gabinetu, czy o tym że jego dziewczyna zacznie do smyrać po benku w kinie.

Do 40 jeszcze naszczęście mi troche brakuje. Mam świetną partnerkę, wysokie libido i lubie w
  • Odpowiedz
@MirkobIog: dokładnie. Akurat mam tego farta, że ani ja ani mój niebieski nie mamy kija w dupie na tym punkcie. Nabijałam się jak zmieniałam lekarza, że mam teraz fajne seksowne i młode ciacho za doktora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie parzymy się jak dzikie króliki, ale jakieś gesty z zaskoczenia (np gryzienie w szyję jak jestem czyms zajęta) są fajne :D
  • Odpowiedz
@Nusa: u nas nigdy nie obejdzie się bez klapsa gdy przychodze koło niej jak myje naczynia albo sięga po coś do pralki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie troche nam zajęło żeby się dotrzeć w tych tematach, ale teraz czerpiemy z życia garściami, zwlaszcza ze jestem po wazektomii to sama przyjemność, bez niepotrzebnego stresu.
  • Odpowiedz
@Nusa: seks w miejscu publicznym zdecydowanie jest na liście. Generalnie miejsca poza łóżkiem, samochód, toaleta, park, balkon. Wiazanie, klapsy, ciągnięcie za włosy, trójkąt(y), zabawki żeby różowego trochę pomęczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°), lista jest raczej długa :D
  • Odpowiedz
@dogfart: bardziej chodzi mi o np pieprzenie się w autobusie (doslownie to zostalo mi podane za przykład) i w aquaparkach :D

toaleta może nie, ale pod prysznicem już tak :)
  • Odpowiedz
bardziej chodzi mi o np pieprzenie się w autobusie


@Nusa: Swoją drogą pamietam jak za gówniaka wracając z przygotowania do bieżmowania coś tam ogarnialiśmy z dziewczyną na tyle wagonu tramwajowego, ale na tarle się skończło, bo to jednak ostry przypał, a to jeszcze była zima także każdy miał dużo na sobie xD
  • Odpowiedz