Wpis z mikrobloga

Przeniosłem numer do #plush z umową na czas nieokreślony za 25 zł. Dzisiaj patrzę do zapłaty 28,22 zł. Te 3 zł różnicy mi nie robi, ale jak miało być 25 to chyba tyle powinno być. Początek umowy, a tu już coś takiego... wołam @Specjalista_Plus
#plus
  • 12
  • Odpowiedz
@Eazzy0: Tez chce przeniesc, wiec chetnie dowiem sie o co biega.

Btw. Przeniosles abonament na abonament? Czy jak? Bo mi napsali, ze jak jestem w abonamencie w Plusie najpierw musze przeniesc sie do nich na karte, a potem przekonwertowac na abo, co brzmi absurdalnie.
  • Odpowiedz
@Eazzy0: czyli wszystko prawidłowo. Abonament jest opłatą naliczaną zawsze z góry. Skoro umowa podpisana była 17.01.2020 r. to nie miałeś wcześniejszej f-ry, na której ten okres (17.01.20120 - 20.01.2020) mógłby być ujęty i dlatego znalazł się tutaj. Jak widać po kwocie, nie jest to cały abonament - wartość jest wyliczona proporcjonalnie
  • Odpowiedz
@tacky: Nie rozumiem. Jesli aktualnie mam abonament i chce przejsc na abonament do blizniaczej sieci to gdzie logika w tym, ze najpierw musze przejsc na karte i przekonwertowac ja na abonament?
  • Odpowiedz
@Zycia_sens: Już ci tłumaczę. Plush jest pakietem w taryfie plus na kartę. Niby oddzielna marka, ale nadal to tylko jedna z ofert plus na kartę. Abo na karcie to nowa moda. Jednak abo w plus jest droższy niż plush. JAk chcesz mieć abo w plush(nie wiem po co, skoro na karcie jest korzystniej) to musisz się przenieść na kartę. Niektórzy chcą kartę, ale nie chcą doładowywać co miesiąc i wolą
  • Odpowiedz