Wpis z mikrobloga

no to ładnie tam prezio szaleje XD


@smoczewski: To nie spółdzielnia postawiła. Pasy były zrobiony wczoraj, a dzisiaj jak tam przechodziłem, to stawiali tę tablicę i akurat jakaś babka podeszła do facetów zapytać skąd są. Po za tym po pierwsze po co spółdzielnia miałaby pisać, że na jednej części jest darmowo, napisaliby tylko, że płatne przejście. Po drugie tablica stoi po stronie wspólnoty. Wspólnota to postawiła chyba po to, żeby pokazać
  • Odpowiedz
to jest legalne? XDDD


@lanekrasz: Nikt tam nie stoi i nie pobiera opłat oczywiście. Tak jak napisałem w poprzednim komentarzu, wydaje mi się, że wspólnota to zrobiła, żeby pokazać absurdalność sprawy. Mieszkańcy tego bloku, przy którym to stoi, założyli wspólnotę i już nie płacą czynszu spółdzielni (co jest normalne i opisane przepisami). Jednak spółdzielnia wysyła tym ludziom nakazy zapłaty za korzystanie z chodników i parkingów osiedlowych. A czy to legalne? Spółdzielnia
  • Odpowiedz
@stivenus: słuszność pewnie jest gdzieś pośrodku tak jak ta linia bo pewnie prezes wspóldzielni #!$%@? hajs, zarząd to tępe staruszki które rzucają kłodzy ludziom pod nogi, ale z drugiej strony wspólnota nie dokłada się do utrzymania części infrastruktury co jeszcze bardziej zsomalizuje te chodniki i trawniki
  • Odpowiedz