Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki!

Co prawda styczeń już sie prawie kończy, ale przychodze do Was z #rozdajo swojego kalendarza :)
Mały podgląd możecie zobaczyć poniżej- po lewej stronie widać jak wygląda cała strona (grafika+kalendaria) a po prawej wrzuciłam 3 podglądowe grafiki które znajdziecie w kalendarzu :)
Format to A3 :)
Zarówno grafiki jak i kalendaria zrobiłam sama :)

Losowanie jutro o godzinie 20:00.
Zielonki wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wylosowany szczęśliwy mireczek płaci tylko 15 ziko za wysyłkę :)

#lugretworzy #tworczoscwlasna i troche #rysujzwykopem
lugre - Cześć Mireczki!

Co prawda styczeń już sie prawie kończy, ale przychodze do...

źródło: comment_QpLt9MIKhf8jkhvCmECI7VjwRSbP0qUK.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@lugre: z góry zaznaczam, że szanuję wszelaką twórczość własną, lecz nie każdą rozumiem, stąd moje pytanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co ten kalendarz tak właściwie przedstawia? Do czego nawiązują te postacie, co wyrażają?
  • Odpowiedz
@lugre: To jednak chyba źle ci się wydaje albo to ja już po prostu mam za dużo wykopu. Dla mnie to trochę dziwne, że rozdaje coś i jeszcze każe płacić za wysyłkę. Gdyby przedstawić geneze słowa rozdajo, to wyszło by, że coś rozdajesz więc dodawanie do tego opcji

Wylosowany szczęśliwy mireczek płaci tylko 15 ziko za wysyłkę :)


Jest takim trochę jakby 60/40 w kwestii rozdawania. W sensie 60% to
  • Odpowiedz
@Arthaniel: Każda postać nazwiązuje do danego miesiąca. Są miesiące/cechy charakterystyczne dla ogólnych skojarzeń które ma każdy, ale sa takie miesiące których cechy są bardziej osobiste :)
  • Odpowiedz
@Eskeel: Jeśli to dla Ciebie problem, to po prostu nie bierz udziału.. Nie rozumiem ( ͠° °)
Nie raz widziałam rozdajo w którym wylosowany mireczek płacił za wysyłkę, ja nie widzę w tym problemu.
  • Odpowiedz
@lugre: No i nie biorę udziału ale teraz zachowujesz się identycznie jak ten mirek co dawał gre za 10 zł i jednocześnie żebrał o twiczowe suby a kiedy udowodniono mu, że jednak żebra to cyk czarno lista i tyle. To co nie można wyrazić swojego zdania? Powiedzieć komuś, że coś mi się nie podoba? W kwestii zasadności czy nawet rodzaju sztuki jaki reprezentuje ten kalendarz to ja milczę bo o
  • Odpowiedz
@Eskeel: Jasne że możesz wyrazić swoje zdanie, przecież Ci tego nie zabronie. Tylko takie komentarze sa dla mnie po prostu niezrozumiałe, a jeszcze porównujesz mnie do jakiegoś mirka co czarnolistuje innych i żebrał o cośtam xD
Jeśli bym była na Twoim miejscu to bym nie brała udziału w rozdajo.. Skoro ktoś che żeby wylosowany zapłacił za przesyłkę, a Tobie się to nie podoba bo uważasz, że to nie jest już
  • Odpowiedz