Wpis z mikrobloga

No i zniknął wpis @TonyP o koleżance, która na tinderze próbuje wyrywać a spermiarze się zlatują i kasę wydają. A nie zdążyłem doczytać.

Mirek @RubinWwa próbował tłumaczyć "Kiedy wy sie nauczycie ze kobiecych serc sie nie kupuje, i ze nawet jak leci na milionera to dlatego ze jest zaradny i jest gwarantem bezpieczenstwa, a nie dlatego ze jej cos kupil xD" ale wpis zniknął a byłem ciekaw jak się rozwinie dyskusja.

@RubinWwa to może podziel się swoim sposobem na kobiece serce. Niech się inni nauczą. Środek pomiędzy spermiarzem a samcem alfa?

Zdecydowanie wydawanie 200zł na kwiatki dla laski, którą zna się kilka dni jest średnim pomysłem. Laska może rzeczywiście pomyśleć, że nie musi się starać bo i tak jest zajebista. :-)

Dyskusja idealnie się wpisuje w wypok 2020 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
@maciekph: Jak sie kobiecie podobasz to mozesz wiele, jak sie nie podobasz to cokolwiek zrobisz bedzie frajerskie. Najwieksza glupota kupowania czegos takiego jak bukiet czerwonych róż po dwóch randkach jest fakt, że praktycznie nie znasz tej osoby a już jej ofiarujesz dowód silnego uczucia, uznania i przywiązania, co śmierdzi obsesją i desperacją, czyli cechami najbardziej odpychającymi dla kobiet.
@RubinWwa: No i laska myśli na starcie, że już jest górą. A równowaga musi być. Bez równowagi uczuć i działań nie będzie dobrze.
Laski #!$%@?ą, faceci za nimi latają w desperacji. Co za świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)