Wpis z mikrobloga

Doba ide spać, to zamykam tag na dzisiaj. Bo to nie jes coś takiego, że jak nie pracuje, to tego. Ja też muszę odpocząć. Nowaśnie. Macie wpisyniewpisy to macie co czytać. Adwa, jak śpie to cały czas możecie robić zamówienia. Ceniki znacie soijak ale nieraz niedwa się pytacie to daje wam cene 3 zł za wpis, 2 zł za obrazek, a za wpis z obrazkiem no to sobie dodajcie to Wam wyjdzie. Ja Wam nie będe mówił bo to musicie sami pomyśleć. Na obiad som kluchy. Fafaktem jak ktoś chce to może więcej, no ale to już zależności od Was nie ode mnie. Ja się staram, to Wy też to doceńcie i dajcie serca swojego. Awaśnie ceniki som po 3 zł i 2 zł jakbyście się pytali, a pewnie się pytacie, bo nieraz niedwa coś takiego się pytaliście, to Wam mówie. Bo ja nie jeste cham, no ale to czeba chcieć. Waśnie. Badzo się ciesze się, że to Wam się podoba tego, wchodzicie, plusujecie inerzeszy. No ale to dla Was jes co się staram. Samiwizicie. Można się zmienić? Można. Tak sie pacze i jes ciemno, chorernie się klimat nocy zmienił, chorernie. Coś ściałem powiezieć... aa Fafaktem kiedyś to było chamstwo, no ale czeba powiezieć stop, koniec i jes o gromada wpisów. Wy wiecie, że ja jeste wami fer, bo to da się spółpracować, czeba tylko ścieć, nie to że ściemniać bo ściemnianie to #!$%@? walenie. Sory że zabluzgałem, no ale taka jes prawda.
Adwa jeste wszoku że zaczynacie rozumieć. Nowaśnie i zobaće. Można? można.
Adwa pamientajcie, że nie ma coś takiego że pitolenie o szopenie. juto znowu Wam otworze. Awaśnie ceniki som po 3 zł i 2 zł i jak ktoś chce to musi dodać dosiebie to mu wyjdzie. Bo sie pytacie. Fafaktem juto mam wolne, to moge pospać, ale od rana już bende tutaj Wam ogarniał co tam sobie zamówicieliście i tego, no, dzienkuje że wizicieto, że się zmieniłem i teraz jesteście górom i ja jeste razem z wami tego. Awaśnie kota się myje czy kompie? aaaa pomyście. Były plany takie coś, ale to no jak się mówi jeszcze się zobaczy, no ja fafaktem zlatany jeste i na nocki chodze, no to sami wiecie, to nie ma kiedy, ja też musze odpocząć, to jak rano tag bedzie zamknięty, to ciongle możecie zamawiać, po 3 zł i po 2 zł i razem, Ja wiem to moda godzina będzie, no ale to zawsze można zrobić przelew i ja siadam i robie. Tylko skriny wysyłajcie, bo potem pretensje macie, że tego, a to do siebie miejcie. Bo jak ja Wam mówie, to słuchajcie niż tylko tego. Nowaśnie. To jes proste logiczne myślenie. A potem że ja nie robie Wy mówicie. Ja nie robie? To miejcie do siebie pretensje niż do mnie. Ja się staram całych sił, coś dla Was tutaj, a Wy jak chcecie mieć to w dupie to miejcie, to zobaczycie #!$%@? do dupy. Sory że zabluzgałem, to nie do wszystkich. Nowaśnie.
Doba kończe to to pozdrawiam Was, czymacie się ello ben ben benc. A jabyście sie pytali a pewnie się pytacie to ceniki wiecie soijak po 3 zł, 2 zł i całe te, w tym senie że razem. Ello
#bonzo #historiaprawdziwa
  • 14
  • Odpowiedz
@OdtegoZaczac: Jesteś jak flaga. Gdzie powiedzą tam idziesz. Z użytników się śmiejesz jakieś dissy, sorry ala dissy, to jest NIEMIŁO. Jak nie jesteś za Tajge i Kobra to po co tu się wpie*rzasz między zakąskami przeproszenie? Na to pytanie musisz sam sobie odpowiedzieć w swojej głowie.
Adwa @Stowarzyszenie-Stop-Heterom to nie wstyd chodzić na nocki. Każdy chodzi.
Dobra kończę bo mróz podchodzi. Bi-Bi-Benc!
  • Odpowiedz