Wpis z mikrobloga

#banki #bgz #bnp #bnpparibas #mbank #bank

Jeżeli chodzi o te prowizje od wcześniej spłaconych kredytów to banki już kombinują. BNP Paribas tylko uznaje wnioski dotyczące kredytów zaciągniętych od maja 2016 (data jakaś z dupy), przynajmniej tak mówią ludzie na specjalnie otwartej infolinii. Kolejną rzeczą jest to, że do załatwienia potrzebny jest nr umowy i nie chcą Ci podać numeru Twojej umowy kredytowej bo twierdzą, że mają wgląd w dane tylko rok do tyłu. Co było kłamstwem bo czwarta Pani z rzędu podała mi ten numer. Ostatecznie udało mi się złożyć ten wniosek i czekam - poinformowano mnie, że ze względu na dużą ilość wniosków czas rozpatrywania może być "dłuższy". Dodam, że kumpel w mBanku kredyt zaciągnął w 2014 roku i dostał zwrot bez problemu od ręki w chwili prowadzenie rozmowy telefonicznej z konsultantem! Co bank to obyczaj.
  • 12
@serczi: według tej procedury co bank opracował to jeśli spłaciłeś przed 11.09.2019 to kredyt musi być zaciągnięty po 16.05.2016,a jeśli spłaciłeś po 11.09.2019 to wszystkie kredyty po 2011 się kwalifikują