Wpis z mikrobloga

Mirki, Czy suszarka na pralce ma rację bytu w zamkniętej szafie? Ktoś korzysta z takiego rozwiązania?

Od czasu do czasu można natknąć się na takie aranżacje projektantów i przyznam, że w małych łazieneczkach to dla mnie +50 do wyglądu. Czy jednak jest to opcja która przejdzie ze względu na kwestie techniczne i praktyczne?

#remontujzwykopem #mieszkaniedeweloperskie #lazienka #architekturawnetrz
Kristoffersson - Mirki, Czy suszarka na pralce ma rację bytu w zamkniętej szafie? Kto...

źródło: comment_B7e0ty4xsdLICQtc46VDcoTxwltG9tUQ.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drmscp: martwi to czy np nie będzie się tam zbytnio nagrzewac i tłuc, że szafka szybko ulegnie destrukcji, oraz np możliwość montażu drzwiczek tak by wygodnie ladowac i wyciągać pranie. Uklad bylby podobny a więc w slupie zaraz przy drzwiach na głębokości "styk"
  • Odpowiedz
martwi to czy np nie będzie się tam zbytnio nagrzewac i tłuc


@Kristoffersson: do suszenia to nawet wskazana dobra izolacja termiczna tak mi sie wydaje a co do tłuczenia to moze wystapic tylko wtedy gdy wrzucisz za duzo prania albo urzadzenie bedzie niewypoziomowane.
  • Odpowiedz
Mam takie rozwiązanie i polecam. Wszystko blisko siebie wiec łatwo się przerzuca plus szafka dodatkowo wygłusza. Z dołu i góry mam po 5 cm krótsze drzwi, żeby była wentylacja i półki na gorze nie dochodzą do samego końca, żeby powietrze mogło isc do góry. Suszarka jest większa niż pralka, wiec postawiłem na kawałku blatu, który akurat mi został.
wam0 - Mam takie rozwiązanie i polecam. Wszystko blisko siebie wiec łatwo się przerzu...

źródło: comment_AwS4agjrqNjnMx8Ods9rkGR99rBKShCO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wam0: No i świetnie! nie dosc ze sprzety obudowane to jeszcze miejsce na ten cały grajdoł związany z mopem wiadrem i płynami. Szafa widzę szersza ale podzielona na dwa słupy? pranie i suszenie z zamknietymi drzwiami szafy jest ok?
  • Odpowiedz
Dwa skrzydła drzwi, bo jedne by ciężkie były i mogłyby opadać na zawiasach plus mniej miejsca potrzebne na otwieranie ;) od czasu do czasu otwieram jak wychodzę z domu żeby się przewietrzylo. Ale nie miałem nigdy problemu z wilgocią.
  • Odpowiedz