Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#alkoholizm Sądzę że pierwszy dzień trzeźwienia za mną. Nie wiem od czego zacząć jak tydzień mam wycięty a miałem parę terminów. Kasa się kończy a ja nie wiem co robić jak ledwo chodzę. Zawsze sobie mówiłem że jest jakieś wyjście, ale teraz to nie wiem jak to wszystko ogarne, zwłaszcza że #!$%@? mnie z roboty.
  • 16
  • Odpowiedz
@Robocovo: Chlanie po robocie jest praktycznie nieuleczalne - pójdziesz do kolejnej i stwierdzisz ze ci sie nalezy bo #!$%@? i trzeba sie zrelaksować - wina roboty że trzeba do niej chodzić ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Robocovo: To taka pętla - jak czujesz sie śmieciem w robocie to chlasz po niej żeby sie poczuć lepiej - co to nie ja, nigdy nie stwierdzisz że masz gównorobote dlatego że jesteś debilem bo żeby to zmienić to potrzeba by troche pracy nad sobą ale prościej sie #!$%@?ć - należy się, pan był w pracy o suchym ryju cały dzień u szkopa
  • Odpowiedz
@Robocovo: No #!$%@? - ja jak miałem lęki i delirke to 200 soplicy pomagało mi na góra 5h żeby się normalnie czuć.

Ze dwa miesiące kupowałem sete pod warunkiem że 2h czytam o alkoholiźmie, nie przestaniesz chlać tak łatwo jak siebie skutecznie nie oszukasz że chlanie jest #!$%@? bo każdy łyk piwa czy wódy udowodni ci że chlanie jest zajebiste i #!$%@? jak potłuczony.

Ja przestałem chlać w kwietniu ale
  • Odpowiedz
@Robocovo: Zaminij sie w domu wyrzygaj całą żółć, wysraj wszystkie kac kupy i nie podchodź do sklepów z alko ¯_(ツ)_/¯ i tak cie nikt nie przekona bo stwierdzisz że sie czepiają - bycie debilem jest takie że wszyscy sobie z tego zdają sprawe oprócz debila - tak samo jak jesteś martwy to o tym nie wiesz. Musisz sobie zdać sprawe z tego że jesteś debilem
  • Odpowiedz