Wpis z mikrobloga

Mircy, przymierzam sie do zakupu swojej pierwszej konsoli. Wybor padl na xbox one s.

W zwiazku z tym ze dotychczas gralem na komputerze i mam juz dosc bogata biblioteke gier na steam mam do was pytanie: czy istnieje mozliwosc/jakas aplikacja do odpalenia gier ze strama na konsoli? W jaki sposob to najlepiej zrobic?
Mam niby steamlinka, ale bez podlaczenia kablowego miedzy TV, a komputerem chodzi to tragicznie, a nie mam mozliwosci rozciagniecia tego kabla przez cale mieszkanie.
Czy na xboxie bedzie dzialac to plynniej?

Przy okazji zapytam, gdzie aktualnie najlepiej kupix xboxa? Sa gdzies jakies fajne promocje?

#konsole #pcmasterrace #steam #xboxone #xbox #gry #kiciochpyta
  • 19
@Bonwerkz @Eugeniusz_Zua
Szkoda. Dzieki za odpowiedz!

@franaa
Ok, dzieki bardzo za odpowiedz! Xboxa chcialem glownie by miec mozliwosc pogrania na duzym telewizorze w salonie bez koniecznosci tachania komputera z pokoju.
Zatem bedzie trzeba poczekac na nowego Xboxa
@pepen91: Polecam strumień z xbox na telefon/tablet i grasz sobie w każdą AAA grę ze swojej konsoli xbox, jeśli oczywiście posiadasz ją :D Lepsze to od nudnego Switch, którego sam posiadam i przez rok nawet nie zagrałem w żadną grę,bo za dużo tam AAA to nie ma.
@asd1asd
wifi mam 5ghz, ale jest to internet mobilny, z T-mobile (nie mam ciekawszej alternatywy bo to male miasteczko). Byc moze dlatego kiepsko chodzi.
Chyba faktycznie poczekam na nowego xboxa, tylko czy to pewne ze bedzie obslugiwal steama?

@Wjorgus a nie mozna miec i roweru i hulajnogi i uzywac w zaleznosci od tego na co ma sie ochote?
@pepen91: Można mieć, dlaczego nie. Można też mieć kompa i konsolę zamiast kompa i bieda-kompa.
Używać Xboxa i kompa zależnie od tego na co ma się ochotę, to jak jeść kanapkę z szynką na górze i serem na dole zamiennie z kanapka z serem na górze i szynką na dole.
@pepen91: co Cię skłoniło do xboxa? widzę, że zależy Ci na dobrym graniu, a ilość wyśmienitych gier na ps4 jest w #!$%@? większa niż na xboxa, przemyśl to jeszcze, bo miałem obie konsole i przynajmniej dla mnie żadna zaleta xboxa nie przebije tytułów dla sony
@quercy nie ukrywam, ze fakt iz w gry kupione na xboxa mozna grac tez na PC, a nie zawsze moge zajac glowny telewizor - wtedy moge sobie pograc na komputerze w pokoju.
Myslalem tez ze istnieje jakas kompatybilnosc w druga strone i xbox obsluguje steam, no ale wyszlo na to, ze nie.
Ps4 w razie co ma brat, wiec na niektore tytuly moglibysmy sie pozamieniac.