Wpis z mikrobloga

Czołem! Zastanawiam sie nad jedną sprawą. Gram 4321 i u boku Sissoko posiadam Mendesa futmas. Spoko mi sie nim gra tylko czasami brakuje mu zwinnosci, jest dość klocowaty. Zastanawiam sie nad kupnem Kante. Patrzac po futbinie wcale nie jest lepszy niz Mendes. Dodatkowo jesli mi nie idzie w moim podstawowym ustawieniu(a zdarza sie to dosc czesto) zmieniam je na 41212(szerokie) i wtedy Mendesa zdejmuje wzamian za ofensywnego gracza. Dlatego tez nie wiem czy oplaca mi sie wydawac sporo pieniazkow na Kante. Moglby ktos mi w tym doradzic? :)
#fut
krahonators - Czołem! Zastanawiam sie nad jedną sprawą. Gram 4321 i u boku Sissoko po...

źródło: comment_tBQjjtCVPbipfwePFf14ingjEo5nrWiV.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@sandrapullok: Obawiam sie iz Sissoko nie. Gralem Kante na poczatku gry (co prawda slabiej ogarnialem niz teraz) i wydaje mi sie, ze Sissoko jest lepszy. Nie wyobrazam sobie zmiany go na kogokolwiek innego do konca gry.
  • Odpowiedz
@krahonators: Mi się zajebiście grało totsem Mendesa w poprzedniej fifie (grał nawet często w pierwszym składzie obok Gullita Prime, a Vieira Prime siedział na ławce) i jego wypożyczonym futmasem w tej fifie, żałuję bardzo, że zapomniałem dograć dwóch meczów w SB żeby zdobyć jego 'pełną wersję', resztę zadań miałem zrobionych. Mendes potrafi bronić i uderzyć na bramkę, nie wiem czemu wydaje Ci się, że jest klocowaty, drybling ma na dobrym poziomie
  • Odpowiedz