Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Calkiem_wysoko666 @Wielki_Czerwony_Smok ogólnie chodzi o to, że przy okazji nf na smart, jest odrębna umowa (dekoder, ale że tak powiem to nie moje), brat pierwszy dopadł i założył profil na nf (mój na tym samym koncie jest trzeci), a w którejś umowie doczytałam, że opcja jest na 2 urządzenia, a w uzyciu jest... 4 (tv, laptop, 2 telefony). Gdzie mogę doszukać się info o ewentualnych dodatkowych płatnościach, i ile może to wynieść?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Calkiem_wysoko666: wiesz, bardziej mi chodzi o sytuację, gdyby jednak została zrobiona dopłata do rachunku, to żebym mogła to jakoś wytłumaczyć drugiemu bratu, i mu oddać () bądź, jeśli nie zostanie to ujęte na rachunku, a jakoś się okaże że będą liczyć za płatność, to jak to rozliczyć, jestem ciemna masa w to, ale uczciwa, aczkolwiek nie swędzi mnie płacić później jakaś kumulację (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Calkiem_wysoko666: z tego co do tej pory się dowiedziałam, to jest ustawiony na 2 urządzenia (z czego młody hulał na zmianę na tv i telefonie, jeden z profili wiem że jest używany na telefonie/tv poza naszą domową siecią), i mój jako trzeci profil też tylko w domu. A głupio mi pytać, bo on sam się na tym nie zna i nie używa ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Calkiem_wysoko666: Nie wie bo nie używa ;) no nic, w takim razie spróbuję gdzieś na w razie w doczytać, i ponadrabiać filmy póki są ()
  • Odpowiedz