Wpis z mikrobloga

@Fiodorczuk , ja wszystkiego nie wiem, bo jestem tylko widzem, więc mogę tylko #!$%@?ć głupoty. Jeśli twoja decyzja jest oparta w całości na tym co zrobili lateksy z wypoku to dla mnie to jest śmiechu warte! Przecież widzowie okuratni dalej są za tobą, a ci co pisali te głupoty, to pisali to oparci na słowach jakiegoś pacantv, który pewnie był wtedy nawalony. Pamiętaj, piszę ci to nie pierwszy raz, że większość to debile i zdanie tej większości społeczeństwa mało cię powinno interesować.

P.S. Przepraszam, że cały post jest skierowany do Fiodora a go tak taguje, ale stała się tragedia...
#kononowicz #patostreamy
  • 8
@Docent_nauk Niemiecki tym się różni od innych redaktorów że on ma w dupie całe to uniwersum. Jego bawią bzdury które Konon wygaduje, mitomania Krzyśka i ogromne ego. Dlatego on nie ma problemu takiego jak Paweł z Warszawy czy Sławek, którzy tak się wkrecili w uniwersum że im odbiło. Fiodorczuka lubię bo on się z Krzyśkiem nie pierdzieli, szczególnie lubię go za początek działalności jak jeszcze chciał na i z kononem zarabiać.
@murderchristopher: na lajcie bylo "ja jestem uniwersum" Tyle że knurza pała nawet kamery nie złapie w ręke.
bez Fiodora nie było by uniwersum, przynajmniej nie tak ciekawego, bez mexyka na detoxie :D
Jedyny okuratny , rzetelny redaktor nie patrzący na hajsy. Taka moja opinia :)
@FSO_Jakub: Dokładnie, Fiodor nie patrzył na kasę.
Lajty bez donejtów, filmy z monetyzacją ale przez ilość wulgarnych słów kasy pewnie dużej z tego nie było.
Za to ten szkalujący w sieci @kortykanosa ciągle tylko mówi że mu nie chodzi o kasę a zaraz potem płacze że monetyzacji nie ma bo zła jutuba nie pozwala, jak coś nagrywał u siebie z monetyzacją to ciągnął do magicznych 10 minut nagrania, no i przejął