Wpis z mikrobloga

Czy w tym biedackim #ios da się tak zrobić by dźwięk był ZAWSZE z głosnika iphona? Bo za każdym razem jak wsiadam do auta i łączy się przez BT to automatycznie włącza odtwarzanie muzyki (WTF?!) i automatycznie przełącza wyjście dźwięku na to połączenie BT. Niezależnie co mam ustawione w samym aucie, a tam mam zresztą muzykę z pendriva ew. spotify. NIE z telefonu.

Za każdym #!$%@? razem muszę przestawiać i mnie szlag trafia. Map nie usłyszę bo też je tam odtwarza. W androidzie mapy google mają opcję by zawsze szło przez głośnik telefonu, tu tego nie znalazłem. Dźwięki typu SMS czy klikanie klawiszy też się odtwarzają przez BT, to jest dramat.

#iphone #apple
  • 16
@mcnight95: geniuszu ty mój, ale wiesz że to trzeba przestawiać ZA KAŻDYM RAZEM jak wejdę do auta? Bo się automatycznie łączy, przestawia głośnik na połączenie BT i wznawia muzykę (której nigdy nie włączyłem)

JA. NIE. CHCĘ. DŹWIĘKU. PRZEZ. BT.

TYLKO. ROZMOWY.
mam odwrotny problem, chciałbym żeby spofity samo się włączało po podłączeniu z BT w samochodzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Mation: ja mam radio pioneera, jak ustawie source na BT Audio to się nie odpala, ale jak ustawie source na Spotify to się odpala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mation: hmh niestety ios jest po prostu upośledzony. Ale spróbuj:

wejdź w appkę skróty, tam automatyzacja, utwórz osobistą, ustawienia -> bt -> urządzenie, dodaj czynność -> ustaw czynność -> poszukaj tam spotify i np. odtwarzaj.

ALE jak mówiłem, jest upośledzony. I to jest taka "automatyzacja" że wtedy wyświetli skrót który trzeba kliknąć ręcznie by automatyzację ręcznie urochomić (_ )
@patrol798: no niestety nie da się wyłączyć. Muszę jakiegoś rfid kupić bo nie ma innej opcji lol :|

trafiłem na cudowne połączenie: samochód który nie ma wyłączenia tego oraz telefon w którym tego się nie da wyłączyć. No świetnie xD
@patrol798: no ale to że odtwarza muzykę to jeszcze pół biedy, bo i tak jej nie słyszę, tylko drenuje baterię. Gorzej że jakiekolwiek inne dźwięki, w szczególności GPS też się odtwarzają w niebyt.

A najlepsze - przetestowałem ze starą kartą kredytową z RFID i apple musiało coś zmienić bo i tak zamiast wykonać czynność to prosi o potwierdzenie. Bo fuck logic.

Wygląda na to że żona będzie miała nowy telefon xD