Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Koryntiusz: po prostu to byl taktyczny ruch korwina. Mierzwi go konfederacja od poczatku - z roli krula spadl do drugiego rzedu. Teraz tylko kilka takich podkopkow i mozna wyjsc z konfy obrazonym tworzac koalicje MiKKE
  • Odpowiedz
@BigBadBootyDaddy: #!$%@?ąc od sprawy: jeżeli ktoś głosuje na polityka, którego poglądy popiera w 100% to właśnie oznacza, że jest idiotą, który nie myśli samodzielnie. Czasami też trzeba wybierać mniejsze zło i głosować na ludzi ideowo kompletnie nam obcych, na przykład tylko po to, żeby blokował PiS.
  • Odpowiedz
Czasami też trzeba wybierać mniejsze zło i głosować na ludzi ideowo kompletnie nam obcych, na przykład tylko po to, żeby blokował PiS.


@HumbugPL: Czy to nie jest definicja wyborców KO ?
Myślałem, że konfederacja ma być nową jakością a nie kolejnym byle-nie-PiS

jeżeli ktoś głosuje na polityka, którego poglądy popiera w 100% to właśnie oznacza, że jest idiotą, który nie
  • Odpowiedz
@Koryntiusz: Tak, napisałem to dlatego, że pewnie zagłosowałbym na Kidawę, gdyby weszła do II tury i nie uważam, że jest to głupie. Odnosząc się już bezpośrednio do tej sprawy: Bosak jest niepoprawny politycznie (co jest ważne dla wielu Korwinistów), jest mniej socjalistyczny niż PiS i antyunijny. Zagłosowować możemy tylko na kogoś kto kandyduje, więc jeśli kandydują sami idioci, to musimy wybrać najmniejszego. Hasła o nowej jakości słyszymy zawsze jak startuje
  • Odpowiedz
@HumbugPL: Gdyby Bosak zapisał sie do PiSu to nie byłoby żadnej różnicy. Popiera 500+, głosował za 13-ta emeryturą, po drodze mu z Kościołem (co nie musi być wadą, ale jakby PiS chciał zakazu aborcji to jego głos by miał). Zatraca się cały element który wprowadziła ekipa od Korwina czyli liberalna gospodarka.
  • Odpowiedz