Wpis z mikrobloga

Czytam dziś tag #pilkanozna i przejawia się jedna narracja. POTĘŻNY ROKUSZEWSKI NISZCZY RUDEGO PREZESA PZPN! [zobacz memy] Serio nikt nie zauważył, że ten program był dziś tak ustawiony, że Roki siedział naprzeciwko Bońka i już w pierwszych minutach wyjeżdża z tekstem "ale niech pan da mi skończyć" gdzie Boniek nawet się nie rozkręcił. Stano sprytnie to zorganizował, żeby nie było kolejnego odcinka z Prezesem PZPN o wszystkim i o niczym a na tt nie latały zarzuty o kolejnym programie "łubu-dubu" dla Prezesa Bońka. Poza tym obejrzyjcie inne występy Rokuszewskiego i jak jest grzeczny, rzeczowy i poukładany a dziś szczypał Bońka przy każdej okazji.

No dobra ale do rzeczy. Szczerze Boniek poległ tak naprawdę tylko dwa razy w tym programie, przynajmniej mi się tyle rzuciło w oczy.
Raz po tym jak Rokuszewski nazwał wybór Brzęczka na selekcjonera kaprysem Bońka i drugi gdzie chyba nikt tego nie podniósł przy okazji wypowiedzi (o dziwo rzeczowej i celnej) Włodarczyka o tym, że największym problemem Brzęczka jest to co mówi a Zibi przyznał mu rację. xD

A na wykopie czytam- beka z Bońka bo nie chciało odpowiedzieć jednoznacznie kto powinien być sportowcem roku (ostatecznie odpowiedział). xD
Albo jeszcze lepsze jazda po Bońku, że pomylił imię Arka Milika. KeK!
Ano i jeszcze "mamy najlepszą infrastrukturę w Europie". Wiem, że można wyciągać zdanie z kontekstu ale Boniek w dalszej wypowiedzi wskazał, że chodzi mu o stadiony i tu miał rację.

Boniek ewidentnie zagotował się po tym "wyborze podyktowanym jego kaprysem" i nie utrzymał nerwów na wodzy przy tak naprawdę gówno argumencie Rokuszewskiego. Tutaj można wskazać masę innych rzeczy które uderzają w Brzęczka, o tym jak zmienił taktykę po Lidze Narodów, jak grał bojaźliwie i na wynik w eliminacjach. Wystarczyło odwinąć mecze z LN i zobaczyć na którym metrze ustawiona była defensywa, jakim pressingiem drużyna grała i jaki był sposób rozgrywania piłki w ataku czy po odbiorze. A później zestawić to z eliminacjami, amunicji do strzału w selekcjonera aż nadto.
Do tego jeszcze dochodzą głupoty wygadywane na konferencjach i w wywiadach i wychodzi nam obraz gościa który totalnie nie trzyma ciśnienia.

Moim zdaniem największym przegranym tego programu jest Brzęczek który siedział pewnie sobie gdzieś w domu i nawet tego programu nie oglądał. Jego szef przyznaje, że najlepiej jakby się zamknął bo sam sobie szkodzi a do tego poleciał płakać w mediach austriackich, że go media za sprawą dziennikarzy w Polsce szkalują. #!$%@? nawet jak go nie ma to wypowiedział się idiotycznie.

#stanfutbolu #weszlo #pilkanozna
Kristof7 - Czytam dziś tag #pilkanozna i przejawia się jedna narracja. POTĘŻNY ROKUSZ...
  • 5
  • Odpowiedz
Ano i jeszcze "mamy najlepszą infrastrukturę w Europie". Wiem, że można wyciągać zdanie z kontekstu ale Boniek w dalszej wypowiedzi wskazał, że chodzi mu o stadiony i tu miał rację


@Kristof7: już nie wnikając, że w paru krajach są lepsze stadiony to siłą rzeczy musiały one powstać, bo piłka nożna jest zdecydowanie najpopularniejszym sportem w Polsce, na tej fali powstały pomysły organizacji imprez piłkarskich, więc stadiony zaczęły powstawać, bo do tej
  • Odpowiedz
@klcn123: No tak ale on tam wskazywał, ze chodzi o stadiony. Równie dobrze moglibyśmy mówić, że odwoływał się do dróg, mostów jako infrastruktury.
Zgadzam się oczywiście z tym, że głupotą było stawiane takich stadionów po których teraz wiatr hula. A wystarczyło spojrzeć jak budowano na euro w 2008 roku. Austria budowała stadiony mniejsze a te większe było można po turnieju bez problemu pomniejszyć a co najważniejszy przy okazji budowy stadionów na
  • Odpowiedz
Mi się nie podobało w ogóle to, że Stanowski się zachowywał jak gimnazjalista podś#!$%@?ący się pod nosem i dopowiadający jakieś tam hehe komentarze xD


@Shatter: Ja miałem wrażenie, że momentami próbuje rozładować napięcie albo wesprzeć Rokuszewskiego ale to zachowanie tylko potwierdzało, że całość tego programu była wcześniej zaplanowana.
  • Odpowiedz