Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xzxzz:

Odpalam apkę 'Streaming' na telefonie i na ekranie mam tylko to.
Jak kliknę w link to przenosi mnie do strony Xboxa.

Co jest nie tak? ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sodomek: @maciek931:
Udało mi się wczoraj ogarnąć ten streaming i byłem w szoku jak dobrze działa. Pomimo, że już na początku pisali, że możliwe będzie opóźnienie, bo mam za słaby internet to grało się dosyć dobrze. Jakość obrazu była na dobrym poziomie i nie spadała tak często jak podczas streamowania ze steama. Opóźnienie w sterowaniu to jakieś pół do sekundy, jeżeli nie gra się w strzelanki lub przez multiplayer, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciek931: musisz być w programie Insider, później ściągasz na telefon Xbox Game Streaming. Dalej nie muszę raczej pisać, bo aplikacja poprowadzi Ciebie za rączkę. Mi wystarczyło, że byłem zalogowany do jednego konta i byłem w jednej sieci, a konsola zapytała mnie czy chcę włączyć streaming.
@maciek931 dodatkowo w tym programie xbox insider musisz się zapisać do wcześniejszych aktualizacji. Jak zrobisz to wszystko i nie będzie nadal działać to uruchom ponownie konsole
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robertos76: @xzxzz: siema, i sorki że wołam ale mam pytanie w związku z działaniem tej funkcji. Prawdopodobnie na dniach kupię xboxa, i zastanawia mnie czy korzystanie ze zdalnego grania działa wyłącznie w obszarze wifi sieci do której podłączony jest xbox? Czy na przykład jak opuszczę mieszkanie to mogę nadal z tego korzystać?

No i jak wygląda procedura uruchomienia? Xbox jest wyłączony w domu, a ja aplikacją w telefonie mogę go
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@misiek735:
Chyba konsola musi być włączona i musisz być zalogowany na swoje konto, no chyba, że da się to jakoś obejść, ale ja nie wiem dokładnie. W ustawieniach programu do streamowania możesz ustawić sobie, że korzystać z pakietu internetu, a nie z WiFi do streamowania.
Warto pamiętać, że streamowac można tylko gdy pad jest połączony przez bluetooth z telefonem, inaczej nie uda Ci się odpalić streamowania.