Wpis z mikrobloga

  • 0
Te 3 karty osobno to rozumiem jakieś sbc/ zadanie ?

Btw Walker gra dobry sezon ? Wydawało mi się ze raczej średni ale też city widziałem z 3 mecze.

Tzn wiadomo boczny obrona z angielskiej zawsze na hype ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@mrberto tak mi się zdawało. Ale to to samo co mertens;) tylko że zwykły złoty to fajna karta do grania to warto mu dać jakaś specjalna dla tych co trafili Ronaldo toty żeby mieli kolejna kartę z ligi włoskiej. Fifa poinsty się muszą zgadzać
  • Odpowiedz
@Gohji: @mrberto: tak na dobra sprawe piłkarz nie musi grac jakiegos wybitnego sezonu żeby dostać kartę, wystarczy IF jeden, dobrym przykładem jest Mertens który sezon ma bardzo przecietny a jest we wszystkich propozycjach
  • Odpowiedz
@Ravalent Ta karta w statach się będzie minimalnie różniła od wersji 92, ale to karta live, więc trochę będzie kosztować. Ja szacuje na 600-800k. Myślę, że miliona nie przebije, jednak ta liga jest trudna do połączenia, a sam Lewandowski nie jest aż tak bardzo popularny w tej fifie
  • Odpowiedz
@Ravalent: Marzy mi się, żeby dali jedną z tych lepszych kart do zdobycia w zadaniach, typu Walker lub Radja. Nie mówię o Lewym czy Varane, czy Mertensie, ale jakby dali Radje, to bym cisnął jak zły żeby go zdobyć. Chociaż znając życie rzucą nam Grealisha, albo Ndidiego i tyle widzieli
  • Odpowiedz
@husekbwoy: może być tak że dadzą kogoś lepszego do sbc ale nie za dobrego bo wiadomo fp itp. Ale już niedługo sbc o ikone także myślę że będą chcieli by ludzie JesCze bardziej się wyczyscili z kart wysokich. O Trenta, Luiza czy Edena chyba im nie pykło bo mało kto te sbc robił.
  • Odpowiedz