Wpis z mikrobloga

#technologia #tablet #ipad i troche #komputery #surface
chce kupić sobie jakieś urządzenie którego bede uzywał to nauki z PDFow, przegladania newsów, może notatek. Pomyślałem o ipadzie


no ale surface jeżeli chodzi o nowe oferty jest bardzo słaby w porównaniu do ipada 10,2 za 1,5k dlatego pytam was - opłaca się dopłacać do surface?
jeżeli jednak nie, czy możecie polecić mi do ipada dobry rysik (tanszy niz apple pencil) i etui z klawiatura?
  • 5
@jozef-dzierzynski: Do iPada jest rysik Logitech który jest chyba o połowę tańszy ale nie ma tych 1000 stopni nacisku. Ogólnie notatki się robi słabo na szklanym ekranie i warto dokupić specjalna nakładkę, ale wtedy końcówka w Apple pencil się ściera po czasie(w zestawie są dwie).

Przeglądanie pdf działa super, ale mam problem z tym że za każdym razem jak chce otworzyć plik w innej aplikacji to dokument jest kopiowany, więc każda
Jeszcze nie kupiłem ale próbowałem paperlike i faktycznie pisze się na niej lepiej, no ale na razie szukam tańszej alternatywy. Z Logitecha nie korzystałem i nie potrafię nic powiedzieć. A sam Apple pencil jest ok z tym że jest trochę cięższy niż długopis więc teka się szybciej męczy