Wpis z mikrobloga

#komputery #informatyka #audio

Kupiłem ostatnio słuchawki HyperX Cloud II (7.1) Mam możliwość kupienia za parę złotych karty dźwiękowej Creative Sound Blaster Audigy Fx. Moje pytanie brzmi czy warto? Będzie lepszy dźwięk na niej? Z słuchawkami była zewnętrzna karta dźwiękowa.
  • 9
  • Odpowiedz
@cinek66 W ogóle te wszystkie słuchawki pedałmingowe 7.1 to smrut, jedyną ich zaletą jest wbudowany mikrofon.
Nawet pozycjonowanie masz lepsze na normalnych otwartych słuchawkach nazwijmy to audiofilskich, już o ogólnej jakości dźwięku, wygodzie czy jakości wykonania nie wspominając
  • Odpowiedz
@cinek66: Ja na przykład do grania używam zestawu DAC od SMSL, wzmacniacz O2 i 600 ohmowe Beyery DT880 i jeszcze w żadnej grze nie miałem problemów z dźwiękiem mimo że nie ma żadnego sprzętowego wsparcia dla dźwięku w grach, CPU są na tyle szybkie że minimalny wzrost obciążenia nie robi różnicy
  • Odpowiedz
@supra107 Wiem że są zajebiste w swoim przedziale cenowym ale osobiście tylko raz je na oczy widziałem więc nie będę się wypowiadał o ich sceniczności. Ale są otwarte więc na chłopski rozum powinno być pod tym względem całkiem nieźle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dave987654321: a polecisz jakieś słuchawki do powiedzmy 250-500 bezprzewodowe? Jakieś audio technice czy coś, bo jeżeli nic to pozostanę przy wyborze na kablu między isk 9999 i akg k240 :s
  • Odpowiedz