Wpis z mikrobloga

Zamawial jakis Mirek wersje Metal Revoluta i potem zmienial plan na nizszy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tego co wiem, to po anulowaniu subskrypcji karta Metal dalej dziala i mozna sie nie poslugiwac tak jak ta karta darmowa.
W regulaminie jest wzmianka
Jeśli zmienisz wersję subskrypcji na niższą w ciągu 14 dni od zmiany na wersję wyższą: ...
W przypadku niekorzystania z usług w ramach subskrypcji Premium i Metal z Twojego konta Revolut nie zostaną pobrane żadne środki.


Rownoczesnie nizej, jezeli anulujesz po uplywie 14dni napisano:
Jeśli korzystasz z planu miesięcznego, możesz wcześniej rozwiązać umowę w dowolnym momencie podczas pierwszych 10 miesięcy, ponosząc opłatę za rozwiązanie subskrypcji w wysokości 60zł za Revolut Premium lub 100zł za Revolut Metal.

Wiec jak to jest, trzeba placic za ten kawalek metalu czy nie? Placenie 150zl (49 abo + 100zl za anulacje) srednio mi sie widzi...
#revolut
  • 5
@LubieKiedy tak, za 150zl może i nie warto ale ciekawi mnie jak to jest w praktyce, jeżeli zrezygnuje przed upływem 14dni bo regulamin odnosi się do sytuacji po upływie 14dni
@pyakuz: jak zrezygnujesz do 14dni, to placisz za wszystko co wykorzystales dodatkowa oplate. czyli za karte metal, za ekspresowy przelew. jest to w regulaminie