Wpis z mikrobloga

@enterex: jak tam, zmądrzałeś? czy to jednak tylko chwilowy kryzys w waszym związku?
przejrzałem kilka lajwów kuca. Pisałem chyba miesiąc temu że niedługo się dowiemy jaki to z Chrisa Kwabena Freemana grubas i obłudnik i wiele się nie pomyliłem. Gamespace się nie udał nie dlatego że był słaby tylko dlatego że Chris Kwabena Freeman nie wpłacił na niego pieniędzy pomimo tego że kuc się wcale nie narzucał ale tylko się pytał 5 razy kiedy Chris Kwabena Freeman wpłaci mu pieniądze(xD). I jeszcze obłudnik nie chciał go wziąść drugi raz do anglii a on przecież jakby tam był to by mu dał jakieś gry w zamian za transport i przekimanie(XD)
Drogie dzieci program gamespace nie spadł z rowerka przez brak wpłat od Chris Kwabena Freeman czy wysokie prowizje. Projekt został anulowany z powodu braku współpracy polakpotrafi.pl z kucem, ponieważ polakpotrafi śmiał się przeciwstawić kucowi i nie skasował komentarzy pod zbiórką na żadanie oskarka - info z pierwszej ręki. Do tego kuc wiedział wszystko lepiej od polak potrafi i żądał zmiany opiekuna swojej zbiórki ponieważ pierwszy opiekun zasugerował mu aby napisać konstruktywną odpowiedź na komentarze - to kuca tak zagotowało że aż mu wywaliło bezpieczniki pod czachą.
I jeszcze a propo game space to na oficjalnej stronie programu można przeczytać kilka "newsów" ze świata gier pod którymi podpisuje się "jinx!" osoba która pisała też recenzje do programu i która podobno siedzi w branży grubo od kilkunastu lat. Patrząc się na poziom tych "newsów" i czytając zdania typu > "W porównaniu do poprzedniej odsłony niestety nie będziemy mieli pola do popisu jakim jest otwarty świat."

Jeśli obsłudze sklepu powiedzieliście słynne: „I’ll be back” to lepiej to zróbcie. Wróćcie i kupujcie terminatorską grę i walczcie o pokój na tym świecie, aby znów roboty nas nie nawiedzały!

można śmiało stwierdzić że osoba które je napisała albo nagadała kucowi bzdur o swojej pracy albo sprzątała biurka po 17, albo pisze to sam aksel lub ktoś z jego otoczenia. Zdania złożone z 5 słów w których początek nie spina się z końcem - ciężko mi uwierzyć żeby pisał to ktoś z doświadczeniem.

Wczoraj brexona nazwał psychofanem i przyznał się że nie ma ps4. Brexon się oburzył na psychofana i później łyknął(jak zawsze i z chęcią) niby przeprosiny kuca no ale co miał zrobić skoro "miłość ci wszystko wybaczy...."
#axeliocontent
  • 10
  • Odpowiedz
@tylkoczytam on musi być naprawdę niepoprawnym optymistą, żeby wierzyć, że ten cały gejspejs ma jakąkolwiek szansę na sukces. Co on yt nie ogląda ? Nawet tam go miażdży konkurencja , co dopiero przebić się do tv xD Przecież ten "program" jest wsteczny.
  • Odpowiedz
@tylkoczytam: W wykonaniu kuca Gamespace na pewno byłby słaby ale nawet gdyby zbiórka zakończyła się sukcesem, nawet gdyby kuc byłby tam tylko wymieniony jako współtwórca i program robiłaby grupa ogarniętych ludzi i sam program miałby przyzwoity poziom to i tak nie miałby szans się przebić do tv.
To już nie te czasy kiedy kupujemy co miesiąc Secret Service czy Cd-Action czekając na artykuły czy oglądamy co (już nie pamiętam) tydzień/miesiąc Review
  • Odpowiedz