Wpis z mikrobloga

@vin42:
To może Ania @a__s da jakąś wykładnię?
Halo Ania -- czemu wolno wpić ze śmierci Kaczyńskiego wrzucając Kaczkę Po Smoleńsku, ale kpić ze śmierci Adamowicza wrzucając Budyń już nie?
@Polinik: nie to żebym się bardzo przejmował sytuacją i bronił naszego kochanego radnego ale to nie jest tak, ze on obserwuje tag #gdansk dlatego reaguje na wpisy o Adamowiczu? Wpisy o czipsach może go nie interesują i tam nie zagląda / nie obserwuje tagów. Trudno aby zaglądał w każdy zakątek mirko. Interweniuje tam gdzie bywa.
@olesiu: Ja tam nie wiem, wiem co widzę -- potępia żarty ze śmierci Adamowicza, ale jak jego partyjna koleżanka robi żarty i wymyśla teleturnieje typu "czyja to kończyna" to jakoś cicho siedzi. ¯\(ツ)_/¯
Sam wykop też toleruje latami żarty innych martwych osób -- ale Adamowicz to święto i kpić nie wolno ¯\
(ツ)_/¯

A ględzenie "bo trzeba im zgłosić" do mnie nie trafia.
Wystarczy wejść na https://www.wykop.pl/multimedia-tag/smolensk/ żeby dostać dużą
To może Ania @a__s da jakąś wykładnię?


@Polinik: Moderacja na Wykopie - jak w wielu serwisach - działa w oparciu o zgłoszenia użytkowników. To znaczy, że dział moderacji zajmuje się tylko tymi treściami, które zostały serwisowi zgłoszone. Przypomnę również, że po katastrofie smoleńskiej, w porozumieniu z innymi mediami, usuwaliśmy wszelkie zgłoszone nam zdjęcia i niesmaczne żarty z byłego prezydenta.
Przypomnę również, że po katastrofie smoleńskiej, w porozumieniu z innymi mediami, usuwaliśmy wszelkie zgłoszone nam zdjęcia i niesmaczne żarty z byłego prezydenta.


@a__s:
to czemu wciąż tego tyle na tagu?
Dwa: hostujecie pliki latami, nawet po usunięciu wpisu. Jak zgłaszać takie linki?
O, na przykład:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_POf1YhvUFXjzZnUvGcP29nUfWG86hIO8,w400.jpg

Trzy: moderatorzy swój rozum chyba też mają i jak widzą takie żarty to chyba mogą ze swojego zwykłego konta je zgłosić i usunąć.

To wszystko
@Polinik: trochę chyba robisz z igły widły. Zarówno smoleńskie jak i budyniowe memuszki są usuwane oraz niektóre zostawiane. Niektóre są śmieszne, niektóre trochę niesmaczne, a jeszcze inne czarne ale śmieszne. Przecież sam widzisz ile na tagu #gdansk tego jest. Jedni się oburzają a inni maja to w nosie. Dzieciaki (np. qwarq czy jak mu tam) od dwóch dni na tagu #gdansk postują budynia i tyle. Maja z tego satysfakcję, spoczko. Jedni
@Polinik: W sumie co do hostowania zdjęć...
Miałem tu wcześniej przez kilka lat inne konto, które sam usunąłem.
Gdy wpisuję swój stary nick, to dalej widzę wpisy i zdjęcia z postów, które wrzucałem ¯\_(ツ)_/¯
Konto nie istnieje i miałem nadzieję, że wraz z jego usunięciem usunę WSZYSTKO, ale się myliłem.
@Polinik: ale ja tez nie miałem na celu go specjalnie wybielać, bo tez uważam ze jest bardzo stronniczy (i to w różnych kwestiach). Mówię tylko o tym, ze on się burzy jedynie pod wpisami o budyniu, bo obserwuje tag #gdansk. I jako radny dzielnicy pewnie tez miał okazje się z nim kilka razy zobaczyć to inaczej odbiera jego smierć niż kogoś spoza swojej „bańki”. Tyle.