Wpis z mikrobloga

Dlaczego tak dużo ludzi poleca Blanca 85 z icon swapow? Jego cena na rynku jest też bardzo wysoka patrząc na same statystyki (wiem że w tej pięknej gierce one nic nie dają), więc coś w tej karcie musi być (ukryte statystyki ikony?). Porównując go do seedorfa wygląda bardzo podobnie, nawet trochę gorzej(i ma 2* sztuczek). Chciałbym nim grać na CM, może ktoś mi wyjaśnić ten fenomen?
#fut
  • 6
@jcsmooth kupiłem go parę dni temu. Nie wiem czy nie doszukuję się czegoś czego nie ma, ale mam wrażenie że jak idzie z piłką i obrońca go próbuje przestawić, to po małym ping pongu (częściej niż u innych graczy którymi grałem) piłka ląduje znowu pod jego nogami. Poza tym ma duży model i długie giry.
@jcsmooth: W poprzednich fifach był bardzo popularny w środowisku pro playerów i nawet zwykłych graczy, bo na boisku przypominał Vieire (w tamtym czasie najlepszego CDM, teraz możliwe, że też, ale niby liczą się bardziej zwinni), a był o wiele tańszy. W poprzednich fifach jakoś ciężej było zdobyć coinsy, więc Blanc był przejściowym elementem składów między jakimś zwykłym złotym CDMem, a właśnie Vieirą mid/prime. Był uważany za klasowego CDM i teraz też
@pjoter_nosacz: Ciężko wybrać między dwoma ponadprzeciętnymi kartami, a jedną prawie topową. Najlepiej byłoby Ci je wcześniej kupić i przetestować, bo każda karta u każdego śmiga inaczej, ale każda z tych trzech kart będzie upgradem. Blanc daje super zgranie, do tego Seedorf też może połączyć np takiego VVD czy innego Holendra (np toty de Ligta). Rijkaard to placek, a na Gullita pewnie Cię nie stać ;)