Wpis z mikrobloga

@lesiomolesio XDDDDDDD MPH bez recepty. A co do opio, to miałam takiego magika, który wypisywał mi przez pewien czas (prywatnie) MST 200, OxyContin 40/80, DHC 120, Talvosilen forte i Bunorfin 8 mg. Oczywiście na 100% i na kilku wizytach.

A od drugiego magika np. Concerta 36 mg, klony 2 mg, Lorafen 1 mg, Alprox 1 mg i pregabalinę 150 mg.
@lesiomolesio Zolpidem i pregabalinę powinien spokojnie przepisać; baklofenu niektórzy nie chcą pisać, bo uważają, że to neurologiczny lek i nie do leczenia chorób psychicznych. Chociaż alkusom i benzowrakom akurat często łatwo wyrwać.
@Sertralina: Tylko nie przesadzaj z baklofenem, staraj sie przy końcówce opakowania zachować sobie kilka tabsów tak żeby spokojnie z dnia na dzień zejść z wysokich dawek. Ja co prawda używałem baklofenu głównie przy napieprzających plecach, ale znam doskonale potencjał zabawowy tego leku. Jak się człowiek zapomni, to nagłe zejście bez nawet jednej czy dwóch tabletek może miec opłakane skutki (zarówno fizyczne jak i psychiczne).