Wpis z mikrobloga

Ostatnie pytanie odnośnie telefonów na dziś ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czy kupowanie flagowego jednak leciwego już telefonu ma sens? Zastanawiam się nad Samsungiem Galaxy S8 ponieważ bardzo pasują mi gabaryty a bebechy jak za tą cenę też niczego sobie jednak jest to telefon z 2017 roku, jak wygląd kwestia wsparcia?
#samsung #zakupy i #xiaomi dla zasięgu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Suplement_Diety Mi9 here, dziewczyna s8. Mi9 lepsze pod każdym kątem wydajność, jakość zdjęć, teleobiektyw, szeroki kąt, lepsza bateria do tego jeszcze długie wsparcie producenta. Ja bym nie brnął w to s8 aczkolwiek to wybór po stokroć lepszy od A40. Ogólnie w tym budżecie i do tego z twoimi wymaganiami czyli kompaktowa bryła ciężko coś znaleźć. Ja bym na 90% kupił sobie Mi9T z chin rozważ go bo to świetny model za
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety dalej jest rok młodszy od S8 a dostajesz nowy telefon. Może przesadziłem trochę z tym odpowiednikiem S9 ale kupowanie używanej S8 za ok tysiaka to strata pieniędzy. W tej cenie jeśli nie chcesz Huawei to faktycznie lepiej kupić A40 bo niczego kompaktowego i tak nie ma w tym przedziale cenowym. No chyba że poszukasz sobie mi9se. Miałem S8 przez długi czas i pewnie miałbym dalej gdyby nie to że córka
  • Odpowiedz
  • 0
@Szynk44 rozumiem, w takim razie chyba zostanę przy a40 :) jedyne co mnie martwi to faktycznie ta bateria ale liczę na to, że może mały ekran i generalnie trochę gorsze podzespoły przełożą się na mniejsze zużycie baterii :)
  • Odpowiedz