Wpis z mikrobloga

Na dobry początek tygodnia #rozdajo naszej klawiatury bezprzewodowej z touchpadem KW-03 z podświetleniem RGB - idealnie współpgrająca z naszymi TV Boxami, ale nie tylko :)

Klawiaturę możecie zobaczyć na poniższej recenzji u Banacha, dodatkowo testował ją TechManiacHD, @kodiwpigulce_pl miało do dyspozycji model niższy bez RGB oraz Rooshken


Co zrobić?
1. Zaplusuj
2. Wyniki jutro
Zielonki nie biorą udziału

Ps. Nie, nie jest to model i8 za 5usd ( ͡ ͜ʖ ͡), zresztą zobaczcie sami!

#savio #wykopowytest

Zobacz nasze produkty - www.savio.net.pl/produkty

#ceneo
Klawiatury KW-01/02/03 - https://www.ceneo.pl/;szukaj-savio+kw
TV-BOX GOLD - https://www.ceneo.pl/81732153
SAVIOmultimedia - Na dobry początek tygodnia #rozdajo naszej klawiatury bezprzewodowe...
  • 59
@SAVIO_multimedia: powiedz mi jedną rzecz, bo ciekawi mnie co wami twórcami kieruje - po co te zaznaczanie kółkami jak w podręczniku przedszkolaka, robienie strzałek na przedmioty o których jest film, robienie durnych min itd?
Wy macie ludzi za idiotów, czy po prostu wymyślenie czegoś innego jest za trudne i lepiej #!$%@?ć rakową miniaturkę taką jak wszystkie inne?
Pytam całkiem serio, bo na miniaturcę widzę dorosłego gościa, który wygląda jakby się chwalił
@nielubieludzi: Szczerze wydaje mi się, że takich mają odbiorców co tego potrzebują. Sama klawiatura wygląda jak chiński szmelc, ale uwaga ma RGB. Może jak ktoś ma 15 lat to mu się podoba. Każdy dorosły człowiek z jakimkolwiek poczuciem estetyki nie chce czegoś takiego na stole.

@SAVIO_multimedia:Przekażcie temu pajacowi, że w języku polskim mówi się 12 woltów, a nie 12 wolt.
@alexx600: dlatego na samym początku napisaliśmy, żeby nie porównywać jej do i8 za 5usd ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jakość jest zdecydowanie na plus dla naszych KW.
Co do RGB -> zaczynaliśmy od wersji KW-01 bez podświetlenia który okazał się hitem wg licznych portali jak np. Komputer Świat, później przyszedł czas na KW-02 z jednolitym podświetleniem i KW-03 z RGB ( ͡° ͜ʖ ͡°
@alexx600: ich klawiaturka całkiem lepiej wygląda niż te tańsze i8 co nie zmienia faktu, że nie jest bez wad. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SAVIO_multimedia: pomyśleć powinniście nad dual bootem z CoreELEC tak jak teraz to robi Beelink. Kupujesz boxa i masz Androida i CoreELEC odrazu.
@preak: mało który producent ma certyfikat ale na Savio da się poprzez CoreELEC odtwarzać Netflix w 720p i w niższym