Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Poszukiwane WYGODNE ochronniki słuchu czyli tzw. "słuchawki". Jedyny mój wymóg to wygoda czyli możliwość noszenia na hali przez 8h, nie muszą jakoś mega wyciszać. Pracuję przy obrabiarkach więc nie ma jakiegoś głośnego walenia ale jest ciągły szum który po kilku h pracy daje się we znaki. Mam od pracodawcy Peltory Optima II ale są duże, masywne, latem w nich jest bardzo gorąco, cały czas czuję, że coś dźwigam na łbie. Budżet powiedzmy do 200zł. #bhp #cnc #pracabaza #stolarstwo #kiciochpyta
  • 15
@StanislawAniol od słuchawek poci się głowa i uszy.
@qbad89 jeżeli nie chcesz mieć chorych uszy to wyrzuć to kosza. Takich zatyczkek po jednym wyjęciu nie powinno się używać. Kto je w ogólne dopuścił do sprzedaży.
@chaberr myje sobie po pracy i jest super, mam do nich male plastikowe pudeleczko przez co nie walaja sie po kieszeniach. Sluchawki douszne muzyczne tez wyzucasz zeby nie miec chorych uszu( ͡º ͜ʖ͡º)?
@qbad89 nie słucham muzyki przez słuchawki, a zatyczki silikonowe wyrzucam kilka razy dziennie (po każdym wyjęciu). Wszyscy tak robią i tak też powiedział mi lekarz, gdy miałem zapalenie ucha